Popularne artykuły

Gołdapianka walczy o tytuł Miss Kosmetyczek 2012

2011-12-31 13:03:17 (ost. akt: 2011-12-31 13:43:05)

Beata Wilczyńska- rodowita gołdapianka dostała się do ścisłej dziesiątki kandydatek walczących o tytuł Miss Kosmetyczek 2012. Pomóżmy jej wygrać!


Gołdapianka walczy o tytuł Miss Kosmetyczek 2012

Autor: Przemysław Danisewicz

Nasza kandydatka do tytułu Miss- Beata Wilczyńska ma obecnie 24 lata. Skończyła studia w Gdyni, jest kosmetologiem. Prowadzi w Gołdapi salon piękności. Na swoim koncie ma już dwa tytuły Miss.

Jako mała dziewczynka zdobyła tytuł Miss Małolatów, a w 2003 roku została Miss Powiatu Gołdapskiego.
— Nie spodziewałam się wygranej, jeszcze trudno mi powiedzieć, jak się czuję, zgłosiłam się, bo chciałam dobrze się bawić — powiedziała 16- letnia wtedy Beata tuż po wygranej. — Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość. Uwielbiam czytać książki, interesuję się sportem, lubię taniec.

Dziś Beata Wilczyńska wie już czego chce. Jej zainteresowania krążą wokół wszystkiego, co jest związane z poprawianiem urody, choć według mnie sama nie musi swojej poprawiać. Poza prowadzeniem salonu szkoli się trochę z wizażu, jest samoukiem. Obecnie rozpoczęła kolejne studia, chce mieć tytuł technika usług fryzjerskich. W dalszym ciągu pasjonuje się tańcem. Dwa razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia z baletu. Jej ulubieni autorzy to Andrzej Sapkowski i Agatha Christie, ale czyta też wszystko, co wpadnie jej w ręce.

Pomóżmy Beacie zdobyć tytuł Miss Kosmetyczek 2011. Wystarczy tylko oddać swój głos - tutaj. 8. stycznia finalistki konkursu udział w uroczystej Gali w Hotelu Sheraton, na której wręczony zostanie tytuł najpiękniejszej. Finałowa dziesiątka, w której znajduje się gołdapianka, została wybrana spośród ponad 70 kandydatek z całej Polski.

Anna Grudzińska

Komentarze 2 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. obserwator #496270 | 178.42.*.* 01-01-2012 11:21

    Życzę tej dziewczynie sukcesu oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz