środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Samorząd województwa wspiera bezpieczeństwo granic

2020-10-09 23:20:59 (ost. akt: 2020-10-09 23:21:44)

Autor zdjęcia: W-MOSG

Do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej trafi 200 tys. zł z budżetu samorządu województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wsparcie pozwoli na zakup sprzętu, który będzie wykorzystywany w codziennej służbie.

Umowę o przekazanie środków finansowych dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego uroczyście podpisali: Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin, Wicemarszałek Miron Sycz oraz Komendant W-MOSG gen. bryg. SG Robert Inglot.

— Samorząd województwa jest ważnym partnerem naszej formacji i wymiernie wspiera wykonywane przez naszych funkcjonariuszy działania — podkreślił gen. bryg. SG Robert Inglot.

Przekazana kwota 200 tys. zł przeznaczona zostanie m.in. na zakup pojazdu i motocykla. Sprzęt wykorzystywany będzie przez funkcjonariuszy W-MOSG w ochronie zewnętrznej granicy UE i posłuży do realizacji codziennych zadań.

— Od wielu lat współpracujemy ze Strażą Graniczną, której działania poparte są profesjonalizmem, rzetelnością oraz pełną trudów i poświęceń służbą. To przedstawiciele Straży Granicznej wskazują swoje potrzeby, które są dla nich ważne w czynnościach związanych z operacyjnością i uszczelnianiem granicy — powiedział Gustaw Marek Brzezin marszałek województwa.

W-MOSG

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages