środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Pędził jak szalony, zarobił mandat, punkty karne i stracił prawko

2020-01-21 09:37:15 (ost. akt: 2020-01-21 09:39:33)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W miniony weekend policjanci ruchu drogowego gołdapskiej komendy zatrzymali prawo jazdy 44-letniemu kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec Gołdapi w Surminach miał na liczniku 110 km/h.

Do interwencji zakończonej zatrzymaniem prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości doszło w sobotę (18.01.20) w miejscowości Surminy w gminie Banie Mazurskie. Na drodze wojewódzkiej nr 650 przed godz. 16:00 policjanci ruchu drogowego zatrzymali 44-letniego mieszkańca Gołdapi, który jeepem jechał o 60 km/h więcej niż wynosi dopuszczalna prędkość. Mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy. 44-latek został również ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policja przypomina !!!

W przypadku rażącego przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym tj. powyżej 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy dokument prawa jazdy w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Po przesłaniu go do właściwego starosty zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na 3 miesiące.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages