środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Do Gołdapi po 10 latach powraca festiwal gitarowy "Erupcja"

2020-01-15 09:45:52 (ost. akt: 2020-01-15 09:52:08)

Autor zdjęcia: DK w Gołdapi

Dom Kultury w Gołdapi bardzo się cieszy z faktu, że pasje muzyczne, a zwłaszcza gitara, cieszą się w Gołdapi niegasnącym płomieniem. Postanowiliśmy więc wyjść temu naprzeciw i oto festiwal gitarowy „Erupcja” po 10 latach powraca.

Władze DK w Gołdapi postanowiły więc wyjść temu naprzeciw i oto festiwal gitarowy „ERUPCJA” po 10 latach powraca.

Celem festiwalu „Erupcja” jest wzbogacenie umiejętności technicznych gry na gitarze oraz poszerzenie wiedzy z zakresu teorii muzyki. Jesteśmy ciekawi doświadczeń i nowinek ze świata gitary którymi podzielą się gitarzyści wychowani w naszej gołdapskiej AKADEMII GITARY i którzy do dzisiaj zajmują się tym zawodowo i będzie można ich posłuchać na koncertach.

Uczestnicy festiwalu wezmą udział w warsztatach, podczas których będą poznawać tajniki muzyki jazzowej, rockowej, bluesowej i fingerstyle. Zdobędą nowe doświadczenia próbując swoich sił w różnych stylach muzyki współczesnej.
Będą szlifować swój warsztat i prezentować innym swoje umiejętności.

Każdy z gitarzystów prowadzących warsztaty wystąpi ze swoim programem autorskim w jednej z gołdapskich restauracji, natomiast podsumowaniem całej imprezy będzie wspólny koncert w Domu Kultury w Gołdapi pod hasłem „Ogień i Woda” ( Piotr Krępeć i Tomek Andrzejewski).

Program koncertów autorskich:

• 29.01.2020 r. godz. 19:00- restauracja „Parkowa” – Dawid Rakowski,

• 30.01.2020 r.godz. 19:00 - restauracja „Matrioszka – Marcin Andrukajtys,

• 31.01.2020 r. godz. 19:00 - restauracja „Turystyczna” - QUIET IN THE LAND - Przemek Daniłowicz - gitara elektryczna, Łukasz Owczynnikow - kontrabas

• 01.02.2020 r. odbędzie się koncert w sali kinowo – widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi, w którym wystąpią między innymi Piotr Krępeć i Tomek Andrzejewski (bilety w cenie 10 zł do kupienia w kasie Kina Kultura i na https://www.bilety24.pl/koncert/ogien-i-woda-57387

Zapraszamy gitarzystów do udziału w warsztatach, a wszystkich Gołdapian i gości do delektowania się muzyką gitarową podczas koncertów. Przygotujcie się na dużą dawkę muzycznych emocji, do zobaczenia wkrótce.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages