środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Postaw na rozwój swojej firmy z funduszami europejskimi!

2019-11-12 14:34:05 (ost. akt: 2019-11-25 14:49:26)

Malownicze krajobrazy, liczne jeziora i lasy sprawiają, że Warmia i Mazury są miejscem szczególnie atrakcyjnym turystycznie. Jednak sam region ma gospodarczo o wiele więcej do zaoferowania. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę w województwie warmińsko-mazurskim i chcą ją rozwinąć, mogą ubiegać się o unijną Pożyczkę Rozwojową z projektu „Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie”.

http://m.wm.pl/2019/11/orig/war-maz-bgk95-590623.jpg

Rozwiń biznes na Warmii i Mazurach
Biznes w województwie warmińsko-mazurskim może prowadzić każdy. Produkcja jachtów, wypożyczalnia sprzętu wodnego, ekologiczna żywność czy projektowanie i sprzedaż mebli - to tylko kilka przykładów działalności. Ogromne możliwości działania, które daje region, sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Prowadzenie własnego biznesu wymaga inwestycji. Jeśli myślisz o rozwoju własnej firmy, a swój biznes prowadzisz na Warmii i Mazurach, możesz ubiegać się o unijna Pożyczkę Rozwojową. Mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać finansowanie w wysokości nawet do 1 mln złotych. Na wsparcie mogą liczyć również start-upy, które z powodu braku historii kredytowej i biznesowej borykają się z problemem uzyskania środków na rozwój biznesu.

Kwota finansowania pozwoli w całości pokryć wiele kosztownych inwestycji, jak np. zakup nowych maszyn, poszerzenie zakresu usług, czy rozbudowę floty jachtowej. Dzięki temu zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku, wprowadzisz nowe produkty lub usługi, a część przeznaczysz na wydatki obrotowe. Jeśli masz dobry pomysł na rozwój swojej firmy, ale brakuje ci środków, strzałem w dziesiątkę jest Pożyczka Rozwojowa.

Istotną zaletą z punktu widzenia przedsiębiorcy jest niskie, stałe oprocentowanie (już od 0,94 % w skali roku). Co więcej, przedsiębiorca na spłatę zobowiązania ma nawet 8 lat. Natomiast karencja w spłacie pożyczki może wynieść nawet 12 miesięcy. Z unijnej pożyczki skorzystał Pan Marcin Ingielewicz, współwłaściciel studia tatuażu „Studio12” w Elblągu.

- Prowadzimy studio tatuażu oraz piercingu w Elblągu. Coraz więcej osób tatuuje się i robi kolczyki, a dla nas jest to pasja i zarobek w jednym. Po Pożyczkę Rozwojową sięgnęliśmy, kiedy postanowiliśmy poszerzyć ofertę o sprzedaż kolczyków. Odpowiadając na coraz większe potrzeby klientów stworzyliśmy markę kolczykomat.pl. Powiększyliśmy firmę o sterylizatornię oraz magazyn kolczyków. Fundusze wystarczyły również na odnowienie lokalu oraz stworzenie drugiego stanowiska do tatuowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że biznes się rozwija. – mówi Pan Marcin.

Pożyczki Rozwojowej w woj. warmińsko - mazurskim udziela Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” – instytucja finansująca, współpracująca z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.screp.pl lub pod nr telefonu: 55 248 10 91.

Informacje o produktach unijnych z projektu „Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie” dostępne są także na pozyczkiunijne.bgk.pl


Artykuł sponsorowany przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Przyznanie pożyczki uzależnione jest od analizy ryzyka przedsiębiorcy. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
http://m.wm.pl/2019/08/orig/belka-office-warminskomazurskie-567954.jpg


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Sergej #2840234 | 212.7.*.* 27 gru 2019 20:17

  Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. L #2838008 | 37.201.*.* 19 gru 2019 16:26

  Przy ulicy Żeromskiego 25 w Olsztynie był fajny sklep z eko żywnością , teraz lokal stoi pusty , a szkoda zawsze tam się zaopatrywałem w różnego rodzaju artykuły. Miód był wspaniały .

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages