Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Trwają przygotowania do finałowego koncertu 15 grudnia

2019-10-30 15:29:07 (ost. akt: 2019-10-30 15:29:51)

Autor zdjęcia: Fundacja Uskrzydleni - Wspieramy Kreatywnie

Fundacja Uskrzydleni-Wspieramy Kreatywnie rozpoczyna realizację kolejnej edycji projektu pod hasłem "Świąteczny Koncert Finałowy - warsztaty muzyczne".

Projekt "IV Świąteczny Koncert Finałowy - warsztaty muzyczne" skierowany jest do wszystkich mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. Warsztaty prowadzone są w ośrodkach kultury i szkołach podstawowych. Projekt składa się z kilku etapów. Pierwszy zakłada bezpłatne warsztaty wokalne obejmujące między innymi: emisję głosu, pracę na scenie, pracę z mikrofonem oraz elektroakustyczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. W każdym miejscu będą umieszczone informacje o naborze do chóru oraz informacje o stałych godzinach warsztatów. W czasie warsztatów uczestnicy nauczą się materiału na koncert finałowy.

Etap drugi to próby z muzykami i uczestnikami warsztatów instrumentalnych. Przed próbą generalną kompozytor i muzycy z Olsztyna spotkają się na próbie w celu zgrania sekcji.

Etap trzeci to próby generalne z chórem i muzykami w przed koncertem finałowym. Połączenie wszystkich grup.

Na końcu prób i przygotowań odbędzie się koncert finałowy, podczas którego uczestnicy warsztatów w towarzystwie profesjonalnych muzyków i artystów. zaprezentują swoje umiejętności. Koncert finałowy odbędzie się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi 15 grudnia o godz. 17.00.

Zarówno warsztaty jak i wstęp na koncert są bezpłatne. Muzyka i teksty są autorskie, przygotowane specjalnie na wydarzenie. Jest to już czwarta edycja koncertu i warsztatów. W ubiegłym roku w Gołdapi na jednej scenie wystąpiło ok 200 osób.
Organizatorem warsztatów i koncertu jest Fundacja Uskrzydleni-Wspieramy Kreatywnie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages