środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Gmina postara się o dofinansowanie usuwania folii oraz odpadów

2019-10-15 11:15:33 (ost. akt: 2019-10-15 11:16:04)

Autor zdjęcia: Archiwum

Gmina Gołdap zamierza złożyć wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z powyższym rolnicy z terenu Gminy Gołdap, zainteresowani usunięciem odpadów pochodzących z działalności rolniczej, takich jak: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag, mogą składać wnioski do Urzędu Miejskiego, w terminie do 25.10.2019 r.

Druk wniosku można pobrać w Urzędzie Miejskim w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14, w Punkcie Obsługi Mieszkańca lub w pokoju nr 25 lub ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

W przypadku otrzymania dofinansowania Gmina Gołdap ogłosi w 2020 r. przetarg i ustali zasady zbierania, transportu i zagospodarowania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Dofinansowanie do 1 tony odpadów wynosi 500 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Gołdap, pokój nr 25 w godzinach pracy Urzędu oraz pod numerem tel. 87 615 60 23

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages