środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

37-latek chciał się zatruć spalinami z auta

2019-07-30 14:21:30 (ost. akt: 2019-07-30 14:54:18)
Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: policja.pl

W poniedziałek (29 lipca) o godzinie 18:30 oficer dyżurny policji otrzymał niepokojącą informację, że pewien mieszkaniec powiatu gołdapskiego chce targnąć się na swoje życie. O zamiarze samobójstwa 37-latek powiadomił swoich bliskich w rozmowie telefonicznej.

Policjanci natychmiast rozpoczęli kontrolę miejsc, w których poszukiwany mógł się znajdować. Na odosobnionym terenie pod wiatą odnaleźli samochód, którym mężczyzna wyjechał z domu. Pojazd był uruchomiony. Rura wydechowa skierowana była do wnętrza pojazdu, a wszystkie spaliny gromadziły się w środku auta, trując i powoli prowadząc do utraty przytomności przez siedzącego wewnątrz mężczyznę.

Funkcjonariusze wydostali go nieprzytomnego z auta i udzielili pierwszej pomocy. 37-latek odzyskał świadomość i wkrótce został przewieziony do szpitala.

Policja przypomina, że na terenie kraju, w każdym powiecie są różne instytucje, których przedstawiciele są zawsze gotowi nieść pomoc, nawet w sytuacjach, które prowadzą do podjęcia tak dramatycznych decyzji, jak chęć odebrania sobie życia. Ważne, aby nie pozostawać z problemem samemu. Wystarczy zadzwonić lub przyjść na rozmowę, by uzyskać fachową poradę i wsparcie.

Przykładowe telefony alarmowe, przy których obecni są psychologowie gotowi pomóc każdemu, kto znajduje się w złej sytuacji psychicznej:
116 111 – Bezpłatny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży,
116 123 – Bezpłatny Telefon Zaufania dla Dorosłych,
22 654 40 41 – Antydepresyjny telefon zaufania ITAKA.

KPP Gołdap

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. klghu #2769999 | 79.188.*.* 31 lip 2019 07:08

    gówno prawda ze pomagają, policja i służba medyczna jeszcze doradzają jak się zabić, bo mają dość samobójców , taka jest Polska rzeczywistość, dzwonisz o pomoc to jeszcze grożą ci sądem, już nie ma skąd pomocy. Samobójca zostaje z swoimi problemami sam.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages