Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Policjanci otrzymali nowy radiowóz

2018-01-31 12:54:20 (ost. akt: 2018-01-31 12:57:06)

Na gołdapskich drogach pojawił się nowy, oznakowany radiowóz. Nowoczesny opel mokka wykorzystywany będzie w codziennej służbie patrolowo – interwencyjnej. Zakup radiowozu był możliwy dzięki wsparciu lokalnych władz samorządowych. Podczas uroczystości przekazania nowego sprzętu symboliczne kluczyki do auta z rąk Burmistrz Gołdapi i Komendanta Wojewódzkiego Policji otrzymali gołdapscy policjanci.

Wczoraj (30.01) gołdapscy policjanci otrzymali klucze do nowego radiowozu. Tomasz Luto Burmistrz Gołdapi wraz z insp. Tomaszem Klimkiem Komendantem Wojewódzkim Policji uroczyście przekazali gołdapskim policjantom nowy radiowóz marki Opel Mokka.

Opel jednak nie trafiłaby do komendy, gdyby nie finansowe wsparcie samorządowców. Urząd Gminy Gołdap ze środków budżetu przeznaczył na nowy radiowóz 42.500 złotych, natomiast druga część pieniędzy pochodzi z budżetu Policji w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Komendant Wojewódzki Policji insp. Tomasz Klimek oraz Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi insp. Robert Marciniak podziękowali burmistrzowi Gołdapi Tomaszowi Luto za udzielone wsparcie finansowe, bez którego zakup radiowozu nie byłby możliwy.

- Świadczy to nie tylko o bardzo dobrze układającej się współpracy pomiędzy samorządem a Policją, ale również o dbałości władz o bezpieczeństwo lokalnej społeczności - mówił komendant wojewódzki.

Przekazany samochód wykorzystywany będzie podczas codziennej służby patrolowo – interwencyjnej przez gołdapskich policjantów. Nowe auto z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających Gołdap.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. to jakiś cyrk #2431458 | 195.136.*.* 1 lut 2018 18:41

  No cud na kiju, policjanci zostali wyposażeni w pojazd, news na pierwsze strony gazet w całym województwie, a w Gołdapi święto.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. A ksiądz? #2430321 | 88.156.*.* 31 sty 2018 13:16

  czy był ksiądz podpisać protokół odbioru?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages