Czwartek, 28 maja 2020. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Charytatywny turniej "Bądźmy razem"

2018-01-23 12:00:07 (ost. akt: 2018-01-23 15:55:47)

W niedzielę 21 stycznia w Hali Sportowo - Widowiskowej OSiR odbył się XI Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Bądźmy Razem” na rzecz ZPEW w Gołdapi. Dochód z imprezy - ponad 6 tys. złotych - przeznaczony będzie na zakup sprzętu sportowego wychowankom placówki.

W turnieju głównym zagrały cztery drużyny, zwycięstwo wywalczyła „Granica” Kętrzyn. Na kolejnych miejscach uplasowały się „Śniardwy” Orzysz „Rominta” Gołdap i „Pogoń” Banie Mazurskie.

W meczu pokazowym zagrały drużyny samorządowców i zaproszonych gości przeciwko wychowankom ZPEW. Mecz zakończył się remisem. Po dwóch seriach rzutów karnych zwycięstwo wywalczyła drużyna wychowanków ZPEW.

Rozgrywki sędziowali arbitrzy: Izydor Polkowski i Kajetan Korzeniowski. W przerwach między meczami odbywały się licytacje atrakcyjnych gadżetów i pamiątek znanych sportowców. Na koniec odbyło się losowanie nagród z zakupionych losów.

Organizatorem turnieju była Gołdapska Rada Sportu z prezesem Andrzejem Sokołowskim na czele i ZPEW w Gołdapi, ogromną pomocą służył były dyrektor placówki Stanisław Dzierwa. Całość poprowadził Stanisław Luty, oprawą techniczną kierował Krzysztof Białokozowicz.

— Składamy wszystkim serdecznie podziękowania i wyrazy wdzięczności za pomoc i udział w turnieju, do zobaczenia za rok — mówią organizatorzy turnieju.

"Kurier Gołdapski" sprawował patronat medialny nad turniejem.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages