Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

14-latek zażartował z policji. Twierdził, że zamierza popełnić samobójstwo

2017-12-27 14:24:29 (ost. akt: 2017-12-27 14:25:05)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Gołdapscy policjanci interweniowali wobec 14-latka, który zadzwonił pod przypadkowy numer i powiedział, że popełni samobójstwo. Funkcjonariusze natychmiast po ustaleniu właściciela numeru pojechali do jego miejsca zamieszkania. Na miejscu dowiedzieli się, że był to tylko głupi żart.

W świąteczny poniedziałek (25.12.17) tuż po godzinie 22.00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji odebrał telefon od policjantów z Bemowa, z którego wynikało, że młody mężczyzna z okolic Gołdapi chce targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze otrzymali takie zgłoszenie od mieszkanki swojego regionu, do której dodzwonił się niedoszły samobójca.

Policjanci niezwłocznie ustalili adres właściciela numeru i udali się do jego domu. Tam wyszło na jaw, że autorem telefonu był 14-latek, który zrobił sobie żart. Wkrótce nieodpowiednim zachowaniem młodego mieszkańca naszego powiatu zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci przypominają, że każde zgłoszenie dotyczące zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego jest traktowane poważnie. Osoba, która wywołuje bezzasadne działania służb ratowniczych musi liczyć się z odpowiedzialnością za takie zachowanie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages