środa, 22 listopada 2017. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka

Turniej tenisa w gołdapskim LO

2017-10-26 08:32:59 (ost. akt: 2017-10-26 08:35:24)

W dniu 14.10.2017r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego odbył się I turniej z cyklu Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego.

W turnieju wzięło udział aż 64 zawodników. Kategoria open zostanie rozegrana podczas następnego turnieju w listopadzie. Zakończenie ligi w grudniu.


Wyniki:

- kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – dziewczęta:

miejsce 1 – Hanna GALIŃSKA – SP-2 Gołdap 9 pkt
miejsce 2 – Martyna KALWAJTYS – SP Dubeninki 7 pkt
miejsce 3 – Amelia BERNATOWICZ – SP-2 Gołdap 6 pkt
miejsce 4 – Kornelia WARAKSA – SP-2 Gołdap 5 pkt

- kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – chłopcy:

miejsce 1 – Kacper ŚWIĘCKI – SP-5 Gołdap 9 pkt
miejsce 2 – Kamil WRONOWICZ – SP Dubeninki 7 pkt
miejsce 3 – Grzegorz PACEWICZ – SP Żytkiejmy 6 pkt
miejsce 4 – Wiktor CZERESZEWSKI – SP Dubeninki 5 pkt
miejsce 5/6 – Szymon MENTEL – SP -Dubeninki 4 pkt
miejsce 5/6 – Szymon CZYŻYK – SP Dubeninki 4 pkt
miejsce 7/8 – Szymon LISIEWSKI – SP Żytkiejmy 3 pkt
miejsce 7/8 – Oliwier KRASZEWSKI – SP Dubeninki 3 pkt
miejsce 9/12 – Kamil OLSZEWSKI – SP Żytkiejmy 2 pkt

- kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – dziewczęta:

miejsce 1 – Oliwia BAGIŃSKA – SP-2 Gołdap 9 pkt
miejsce 2 – Julia JANKOWSKA – SP - Dubeninki 7 pkt
miejsce 3 – Katarzyna KRYGIEL – SP - Dubeninki 6 pkt
miejsce 4 – Dominika ŻUKOWSKA – SP -2 Gołdap 5 pkt
miejsce 5/6 – Magdalena KRYŚCIO – SP -Dubeninki 4 pkt
miejsce 5/6 – Elwira TRUCHAN – SP Dubeninki 4 pkt
miejsce 7/8 – Nikola ADAMCZYK – SP Dubeninki 3 pkt
miejsce 7/8 – Martyna ADAMCZYK – SP Dubeninki 3 pkt
miejsce 9/12 – Karolina MAKOWIECKA – SP Dubeninki 2 pkt
miejsce 9/12 – Karolina GALIŃSKA – SP Dubeninki 2 pkt

- kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – chłopcy:

miejsce 1 – Dawid CHILICKI – SP-2 Gołdap 9 pkt
miejsce 2 – Mateusz MARCINKIEWICZ – SP-2 Gołdap 7 pkt
miejsce 3 – Marcel LUTECKI – – SP Dubeninki 6 pkt
miejsce 4 – Hubert WIŚNIEWSKI – SP Żytkiejmy 5 pkt
miejsce 5/6 – Karol KRYŚCIO – SP -Dubeninki 4 pkt
miejsce 5/6 – Dominik BRZOZOWSKI – SP -2 Gołdap 4 pkt
miejsce 7/8 – Ernest FURTAN – SP -2 Gołdap 3 pkt
miejsce 7/8 – Piotr SZCZEPANEK – SP Żytkiejmy 3 pkt
miejsce 9/12 – Paweł PROTASIEWICZ – SP Żytkiejmy 2 pkt
miejsce 9/12 – Mateusz STACHNIEWICZ – SP Żytkiejmy 2 pkt
miejsce 9/12 – Karol BANDYSZ – SP Dubeninki 2 pkt
- kategoria szkoły podstawowe klasy VII – dziewczęta:
miejsce 1 – Julia KARBOWSKA – SP Dubeninki 9 pkt
miejsce 2 – Roksana WISZNIEWSKA– SP Dubeninki 7 pkt
miejsce 3 – Patrycja KARNAUCHOW – SP 2 Gołdap 6 pkt
- kategoria szkoły podstawowe klasy VII – chłopcy:
miejsce 1 – Dominik ŚWIĘCKI – SP-2 Gołdap 9 pkt
miejsce 2 – Michał TRUCHAN – SP Dubeninki 7 pkt
miejsce 3 – Hubert KALWAJTYS – – SP Żytkiejmy 6 pkt
miejsce 4 – Mateusz PIWOWAR – SP 2 Gołdap 5 pkt
miejsce 5/6 – Krystian JAŚKO – SP Dubeninki 4 pkt
miejsce 5/6 – Szymon BOGUCKI – SP -2 Gołdap 4 pkt
miejsce 7/8 – Filip CZERESZEWSKI – SP Dubeninki 3 pkt
miejsce 7/8 – Szymon BOGUCKI – SP -2 Gołdap 3 pkt

- kategoria szkoły gimnazjalne – dziewczęta:

miejsce 1 – Wiktoria JAŚKIEWICZ – Gimnazjum Dubeninki 9 pkt
miejsce 2 – Ewa MENTEL– Gimnazjum Dubeninki 7 pkt
miejsce 3 – Daria KALINOWSKA – Gimnazjum Dubeninki 6 pkt
miejsce 4 – Joanna BRONICKA – Gimnazjum Dubeninki 5 pkt

- kategoria szkoły gimnazjalne – chłopcy:

miejsce 1 – Damian JARZYNA – Gimnazjum Gołdap 9 pkt
miejsce 2 – Cezary WAWRUKIEWICZ – Gimnazjum Dubeninki 7 pkt
miejsce 3 – Sebastian LUTECKI – Gimnazjum Dubeninki 6 pkt
miejsce 4 – Jakub BERNATOWICZ – Gimnazjum Dubeninki 5 pkt
miejsce 5/6 – Daniel MATUSEWICZ – Gimnazjum Dubeninki 4 pkt

- kategoria szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:

miejsce 1 – Katarzyna OŁÓW – LO Gołdap 9 pkt
miejsce 2 – Natalia KALINOWSKA – ZSZ Gołdap 7 pkt

- kategoria szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:

miejsce 1 – Kacper MISIUN – ZSZ Gołdap 9 pkt
miejsce 2 – Damian WESOŁOWSKI – ZSZ Gołdap 7 pkt
miejsce 3 – Radosław ULEWICZ – LO Gołdap 6 pkt
miejsce 4 – Bartosz KUPRYJANOWICZ – ZSZ Gołdap 5 pkt
miejsce 5/6 – Robert POJAWA – LO Gołdap 4 pkt
miejsce 5/6 – Mariusz WOJCIECHOWSKI – ZSZ Gołdap 4 pkt
miejsce 7/8 – Piotr WINIARSKI – ZSZ Gołdap 3 pkt
miejsce 7/8 – Patryk ŚWIACKI – ZSZ Gołdap 3 pkt

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages