Niedziela, 21 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy…

2017-10-17 10:47:40 (ost. akt: 2017-10-17 10:49:32)

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły zaprosili nauczycieli na wyjątkowo radosną uroczystość. Tym, którzy prowadzą do źródeł wiedzy podziękowali za przekazywaną wiedzę, za poświęcenie i cierpliwość, za czujność i troskę, za uśmiech, serce i dobre słowo.

Uczniowie życzyli wszystkim pracownikom szkoły radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i uczniów tylko wzorowych. W tej części nie zabrakło pięknych piosenek oraz dobrego szkolnego humoru.
Po części artystycznej głos zabrał Bogdan Chomyn - dyrektor szkoły. Wręczył 2 certyfikaty „Przyjaciela Szkoły” za bezinteresowną pomoc dla dobra naszych dzieci oraz 4 nagrody nauczycielom za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej. Życzenia do pracowników szkoły skierowali także zaproszeni goście, a wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole mają na celu przede wszystkim rozwój samorządności uczniów. Tego dnia, pod czujnym okiem dorosłych, uczniowie stają się nauczycielami: prowadzą zajęcia, opiekują się najmłodszymi, pomagają innym pracownikom szkoły. Ucząc innych, sami nabywają wiedzę.

Anna Orzeł, SP w Lisach

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages