Niedziela, 21 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Pomóżmy szkole w Boćwince wygrać pracownię

2017-10-12 14:31:05 (ost. akt: 2017-10-12 14:35:47)

Autor zdjęcia: Archiwum UM w Gołdapi

Szkoła zakwalifikowała się do II etapu projektu Fundacji Orange. Głosowanie trwa do 20 października. Nie zwlekaj, pomóż uczniom wygrać nową pracownię.

Wspólnie możemy utworzyć Pracownię Orange w Szkole Podstawowej w Boćwince. Trwa głosowanie, którego zwycięzcy otrzymają komputery, konsolę do gier, telewizor LCD meble i finansowanie dostępu do Internetu.

Uczniowie z wspierającymi ich nauczycielami i rodzicami dzielnie walczą o każdy głos. W poniedziałek 9 października odwiedzili w tym celu Urząd Miejski w Gołdapi. Burmistrz Tomasz Luto pogratulował im zaangażowania i dotychczasowego wyniku oraz zapowiedział, że wesprze ich starania.

— To bardzo ważne, by nowoczesną pracownię komputerową stworzyć właśnie w znajdującej się na peryferiach Szkole Podstawowej w Boćwince prowadzonej przez Fundację Rozwoju Regionu Gołdap. Ogromny trud nauczycieli, uczniów i ich rodziców powinien zostać nagrodzony. Działania rozpoczęte przez dyrekcję szkoły, radnego Stanisława Wójtowicza oraz panią sołtys Moniki Wałejko są bardzo szerokie. Wykorzystujemy możliwości internetu, odwiedzamy gołdapskie szkoły, instytucje i urzędy, rozdajemy gadżety. No i oczywiście głosujemy. Pomóżcie nam! Mam ogromną nadzieję, że wygramy ten plebiscyt, a w Boćwince powstanie nie tylko pracownia komputerowa, ale i świetlica. Liczę na pomoc Burmistrza Gołdapi Tomasza Luto oraz wrażliwych na problemy wsi radnych — wyjaśnia prezes FRRG, Piotr Wasilewski.

Na tydzień przed końcem głosowania Boćwinka znajduje się na 3. miejscu klasyfikacji ogólnokrajowej.
W województwie warmińsko-mazurskim objęła fotel lidera i zachowuje sporą przewagę. Sytuacja jest jednak bardzo dynamiczna.
Nagrody trafią do 25 finalistów konkursu. Jednakże, organizatorzy zastrzegli, że w każdym z województw musi powstać co najmniej jedna pracownia.

Aby wesprzeć starania uczniów Szkoły Podstawowej w Boćwince należy codziennie oddać głos na stronie www.pracownieorange.wp.pl.
Można to zrobić za pomocą profilu Facebook lub konta e-mail.

Głosować można do 20 października.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages