Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Zgłosiła kradzież, żeby policja odwiozła ją do domu

2017-07-05 14:25:30 (ost. akt: 2017-07-05 14:38:31)

Policjanci interweniowali wobec kobiety, która miała zostać okradziona. Jak się później okazało zgłaszającą była nietrzeźwa 61-latka, która w ten sposób chciała sobie zorganizować transport do domu.

Dzisiaj (05.07) około godz. 2.00 gołdapscy policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednym ze sklepów na terenie miasta. Zgłosiła się tam kobieta, która miała zostać okradziona i potrzebowała pomocy.

Jak się okazało faktycznym powodem, dla której patrol pojawił się na miejscu była... podwózka do domu. 61-letnia kobieta nie miała jak dostać się do miejsca zamieszkania oddalonego o kilkanaście km więc uznała, że dobrym pomysłem będzie wezwanie funkcjonariuszy, którzy ją tam zawiozą. Przyszła więc do jednego z miejscowych sklepów, gdzie powiedziała że została okradziona i poprosiła o wezwanie patrolu.

Na miejscu policjantom oświadczyła, że nic się nie stało a zgłoszenie kradzieży było tylko pretekstem, aby mogła dotrzeć do domu.

Nie była to pierwsza tego typu sytuacja z udziałem nietrzeźwej Haliny Z. W rezultacie za wywołanie niepotrzebnej czynności służb sprawa trafi do sądu.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages