Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Najlepsi młodzi sportowcy naszego powiatu

2017-06-22 19:44:08 (ost. akt: 2017-06-22 19:49:43)

Autor zdjęcia: Archiwum Starostwo Powiatowe w Gołdapi

W środę, 21 czerwca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu „Młody Sportowiec Roku Szkolnego 2016/2017”.

Celem wyboru Młodego Sportowca Roku jest uhonorowanie indywidualnych osiągnięć młodych ludzi uprawiających sport, ich promocja, jak i zachęta do systematycznej pracy i osiągania coraz lepszych wyników sportowych. Konkurs obywa się w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zwycięzcy otrzymali z rąk starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka i przewodniczącego Rady Powiatu Stefana Piecha statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi.

Gratulacje i upominki otrzymali również dyrektorzy szkół. Starosta podziękował też członkom komisji konkursowej za pracę przy wyłonieniu laureatów .

Serdecznie gratulujemy młodym sportowcom, ich rodzicom, trenerom oraz opiekunom. Zapraszamy do udziału w konkursie za rok.


WYNIKI konkursu „Młody Sportowiec Roku Szkolnego 2016/2017”:

SZKOŁY PODSTAWOWE
Miejsce I. Tymoteusz Walc, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi
Miejsce II. Oliwia Bagińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi
Miejsce III. Bartosz Kalinowski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi
Wyróżnienie. Aniela Leśniak, Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich; Katarzyna Krygier, Szkoła Podstawowa w Dubeninkach; Wiktor Bitowski, Szkoła Podstawowa w Pogorzeli

SZKOŁY GIMNAZJALNE
Miejsce I. Weronika Dziatkowska, Gimnazjum nr 1, im. Noblistów Polskich w Gołdapi
Miejsce II. Kacper Taudul, Gimnazjum nr 1, im. Noblistów Polskich w Gołdapi
Miejsce III. Szymon Gromko, Gimnazjum w Dubeninkach
Wyróżnienie. Hubert Gromko, Gimnazjum w Dubeninkach; Weronika Kołdysz, Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich; Rafał Podpirko, Zespół Placówek Oświatowych w Baniach MazurskichCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages