Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Zauważać, reagować, sprawnie pomagać

2017-06-20 16:36:02 (ost. akt: 2017-06-20 16:56:40)

Autor zdjęcia: Archiwum Starostwo Powiatowe w Gołdapi

„Zauważać, reagować, sprawnie pomagać” to hasło przewodnie debaty społecznej, która odbyła się 14 czerwca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi zgodnie z planem pracy Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przy Staroście Gołdapskim.

Celem debaty było, tak jak mówi temat „Zauważać, reagować, sprawnie pomagać” przede wszystkich biorąc pod uwagę seniorów oraz osoby niepełnosprawne.

W trakcie debaty zostały przypomniane zasady bezpieczeństwa, które jak się wszystkim wydaje doskonale znamy, ale nie zawsze stosujemy w praktyce.

Podczas prezentacji multimedialnej mogliśmy usłyszeć o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Uczestnicy mogli również skorzystać ze specjalnych okularów - narkogoogli i alkogoogli. Zgromadzeni seniorzy otrzymali od dzielnicowych opaski odblaskowe zachęcając jednocześnie do ich używania.

Wszyscy uczestnicy z uwagą wysłuchali przedstawionych informacji oraz bardzo chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

Dziękujemy bardzo za przybycie wszystkim uczestnikom debaty: Związkowi Emerytów i Rencistów w Gołdapi, Uniwersytetu III Wieku w Gołdapi, wolontariuszom: z Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi, Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi, Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi oraz wolontariuszom 18+.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages