Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Matematyka procentuje, muzyka relaksuje, a nałóg życie rujnuje

2017-06-20 10:21:01 (ost. akt: 2017-06-20 10:38:35)

W Gimnazjum nr 1 w Gołdapi w roku szkolnym 2016/17 realizowano projekt „Matematyka procentuje, muzyka relaksuje, a nałóg życie rujnuje”. Celem projektu było dostarczenie wiedzy w zakresie uzależnień, uświadomienie uczniom zagrożeń dla ich zdrowia i życia płynących z nałogów, rozbudzenie wśród uczestników zainteresowań matematycznych, gastronomicznych i ekonomicznych.

Projekt miał na celu pokazanie młodzieży możliwości alternatywnego spędzania wolnego czasu w postaci zajęć muzykoterapeutycznych oraz wyładowania negatywnych emocji poprzez zabawę i taniec.

Realizację projektu zakończono 14 czerwca. W ramach przedsięwzięcia odbyły się warsztaty profilaktyczne dla młodzieży poprowadzone przez Stowarzyszenie Nowe Możliwości – Żyj poza klatką, zajęcia muzykoterapii, choreoterapii, projekt - Matematyka w kuchni, spotkanie młodzieży i Rady Pedagogicznej z funkcjonariuszem Policji.

Podsumowanie projektu i nagrodzenie uczniów realizujących projekt odbyło się 6 czerwca podczas Święta Szkoły.
Koordynatorzy projektuCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages