Wysokie miejsca reprezentantów Mistrzostw Polski Służb Mundurowych

2017-06-20 07:08:05(ost. akt: 2017-06-19 22:14:00)
W dniu 16-18 czewrca w Nisku odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kick-Boxingu. W turnieju udział wzięło 133 zawodników i zawodniczek reprezentujących różne formacje oraz służby.
Całe wydarzenie było zorganizowane pod patronatem Polskiego Związku Kick-Boxingu. Głównym organizatorem, jak w latach poprzednich była Służba Więzienna.

Na turnieju nie mogło zabraknąć gołdapian, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony i aż 3 z nich wywalczyło 1 miejsce dzięki czemu uzyskali tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych. A oto wyniki:

1 miejsce st. szer. Damian SZAFRAN- reprezentujący 15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy (Damian już po raz 5 brał udział w tego typu mistrzostwach i 4 krotnie stał na najwyższym podium a raz tylko przegrał w finale, trzykrotnie z rzędu jest niepokonany w wadze -84 kg)

1 miejsce st. kpr. Krystian Matyszczyk- reprezentujący również 15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy (Krystian z kolei 3 raz staruje w imprezie tego typu i 3 krotnie stał na najwyższym podium w wadze +94 kg)

1 miejsce Adam Chrzanowski- gołdapianin reprezentujący Komendę Stołeczną Policji w Warszawie (Adam otrzymał również puchar najlepszego zawodnika mistrzostw, po raz 2 brał udział w takiej imprezie. W ubiegłym roku zajął II miejsce w wadze -94 kg)

3 miejsce kpr. Sebastian Wiszniewski- gołdapianin reprezentujący 11. Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie (Sebastian po raz 2 brał udział w mistrzostwach służb mundurowych i podobnie jak w poprzednim roku wywalczył 3 miejsce)