Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Jubileusz XV – lecia Powiatu Gołdapskiego

2017-05-27 14:00:00 (ost. akt: 2017-05-26 22:53:59)

Autor zdjęcia: Archiwum Starostwo Powiatowe w Gołdapi

W piątek, 19 maja odbyła się sesja absolutoryjna połączona z jubileuszem XV-lecia funkcjonowania Powiatu Gołdapskiego. Uroczystą sesję poprzedziła msza św. w Kościele p.w. NMP Matki Kościoła w Gołdapi odprawiona w intencji pracowników starostwa powiatowego.

Na obchody przybyło wielu gości, wśród nich m.in. były wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski oraz była skarbnik Urzędu Gminy w Gołdapi Krystyna Trzasko, burmistrz Gołdapi Tomasz Luto, wójt gminy Banie Mazurskie Łukasz Kuliś, przewodniczący rady gminy Dubeninki Stanisław Rudziewicz.

Podczas sesji udzielono Zarządowi Powiatu absolutorium z tytuły wykonania budżetu za rok 2016.

Historię powiatu i walki o jego istnienie opowiedział sekretarz powiatu Marek Miros. Nie zabrakło uroczystych przemówień, podziękowań, gratulacji, słów uznania. Starosta gołdapski Andrzej Ciołek i przewodniczący rady powiatu Stefan Piech złożyli na ręce naczelników, pracowników, kierowników podległych jednostek organizacyjnych, a także przybyłych gości pamiątkowe prezenty.

Zwieńczeniem obchodów był jubileuszowy tort i uroczysty obiad.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages