Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Spotkanie autorskie z Niwenem

2017-05-26 22:08:23 (ost. akt: 2017-05-26 22:12:11)

Autor zdjęcia: Archiwum Biblioteki Publicznej w Gołdapi

25 maja odbyło się spotkanie autorskie z pisarzem o pseudonimie Niwen, autorem powieści „Pozbawieni ojczyzny”, tomu pierwszego zaplanowanego cyklu powieściowego „Meandry Losu”. Zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi przy współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Gołdapi.

Spotkanie prowadził Mirosław Słapik, zadając autorowi szereg pytań i dopingując do wyczerpującej informacji. Zebrana publiczność dowiedziała się, że powieść dotyczy czasów odległych, przedstawia rzeczywistość podłomżyńskiej prowincji w czasie bezpośrednio poprzedzającym wybuch II wojny światowej i początek okupacji. W centrum zainteresowania autora znalazły się trudne relacje polsko-żydowskie. Powieść ma więc charakter historyczny, a jednocześnie psychologiczny, społeczno- obyczajowy. Padały też pytania z widowni na które autor odpowiadał ciekawie. Po spotkaniu chętni mogli nabyć omawianą książkę i poprosić o wpis autora. W spotkaniu uczestniczyło 35 osób.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages