Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Boso i w piżamie szła ulicami miasta

2017-05-12 13:43:03 (ost. akt: 2017-05-12 13:45:56)

Dzisiejszej nocy gołdapscy policjanci pomogli 84-letniej kobiecie. Podczas patrolowania terenu miasta po godz. 2.00 funkcjonariusze zauważyli samotną starszą panią, która wyglądała na zagubioną. Kobieta była ubrana tylko w piżamę, nie miała na sobie nawet obuwia. Okazało się, że ma problemy z pamięcią, straciła orientację i nie potrafiła sama wrócić do domu.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Kilka minut po godz. 2.00 policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zauważyli idącą ulica Cmentarną starszą kobietę. Zagubiona 84-latka spacerowała po ulicy w kilkustopniowym mrozie boso, ubrana jedynie w piżamę. Była wystraszona, zagubiona i nie potrafiła powiedzieć jak się nazywa ani gdzie mieszka.

Funkcjonariusze natychmiast udzielili jej pomocy i podjęli czynności w kierunku ustalenia jej tożsamości i adresu zamieszkania. Pomimo utrudnionego kontaktu z seniorką policjantom udało się ustalić niezbędne informacje. 84 – letnia gołdapianka została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Policjanci dotarli do rodziny starszej pani i poinformowali o zdarzeniu.

Apelujemy o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby nieporadne, chore, które mogą potrzebować opieki. Zwracamy się również do mieszkańców naszego powiatu o przekazywanie informacji na temat osób które sprawiają wrażenie zagubionych i mogą potrzebować pomocy. Jeden telefon może uratować komuś życie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages