Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Egzaminy gołdapskich gimnazjalistów

2017-04-21 14:26:50 (ost. akt: 2017-04-21 12:31:06)

Autor zdjęcia: Archiwum gimnazjum

W Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi w ostatnich trzech dniach odbyły się sesje egzaminacyjne z przedmiotów humanistycznych i przyrodniczych oraz z języków obcych nowożytnych. Kilkanaście osób wybrało język niemiecki lub rosyjski, ogromna większość zmierzyła się z językiem angielskim w wersji podstawowej i rozszerzonej.

Do egzaminów przystąpiło 143 uczniów klas trzecich. Znaczenie tych egzaminów w naszym mieście może nie jest wielkie, ale młodzież podeszła do nich poważnie. Świadczą o tym uroczyste stroje uczniów i wypowiedzi niektórych z nich.
- warto uzyskać wysoki wynik, choćby dla własnej satysfakcji
- rodzice chcą, abym dobrze napisała
- chcę potwierdzić swoje umiejętności w porównaniu z konkursami przedmiotowymi i porównać wyniki z końcowym świadectwem, które dostanę na koniec gimnazjum.

Dwoje uczniów było zwolnionych z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego z racji uzyskania tytułu laureata konkursu przedmiotowego z biologii i geografii. Oznacza to zaliczenie im maksymalnego wyniku z tej części egzaminu. Uczniowie ci, to Julia Żuławska i Karol Siemieniuk. Pozostaje teraz cierpliwie i z nadzieją oczekiwać na wyniki egzaminu gimnazjalnego.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages