Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Od kradzieży sklepowej do aresztu

2017-04-20 09:22:14 (ost. akt: 2017-04-20 09:23:06)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

We wtorek (18.04) gołdapscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 56-letnia mieszkanka miasta została ujęta przez ochronę za kradzież artykułów spożywczych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że Dorota D. była poszukiwana przez sąd do odbycia kary pozbawiania wolności również za kradzieże. Kobieta trafiła już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną jej karę.

W miniony wtorek (18.04) późnym popołudniem oficer dyżurny gołdapskiej komendy został powiadomiony przez pracowników ochrony jednego z marketów o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej.
Na miejscu policjanci ustalili, że 56-latka dokonała kradzieży artykułów spożywczych. Za popełnione wykroczenia mundurowi ukarali kobietę mandatem karnym.

Na tym jednak interwencji nie zakończyli. Podczas czynności okazało się, że Dorota D. była poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności również za kradzieże. Zgodnie z dyspozycją sądu 56 – latka trafiła już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną jej karę.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages