Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Dyskusyjny Klub Książki „Biała Maria” i „Wystarczy”

2017-04-07 10:49:46 (ost. akt: 2017-04-07 10:53:03)

Autor zdjęcia: Archiwum Biblioteki Publicznej w Gołdapi

04 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się kolejne spotkanie DKK. Na spotkaniu omawiane były dwie książki Hanny Krall „Biała Maria” i tomik poezji Wisławy Szymborskiej „Wystarczy”.

„Biała Maria” to książka napisana trochę chaotycznie, ciężko się ją czyta, choć sam temat książki jest do głębi poruszający. Mała dziewczynka i jej matka uratowane przed gettem i śmiercią podczas wojny.

Druga książka to tomik poezji Wisławy Szymborskiej „Wystarczy”. Wiersze napisane są z humorem troszkę ironicznym spojrzeniem na świat, trafnym opisem tego co nas otacza. Poezja Wisławy Szymborskiej nigdy nie przestanie być aktualna i często się do niej wraca.

Zachęcamy do sięgnięcia po te pozycje książkowe.

Kolejne spotkanie DKK w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbędzie się 25 kwietna o godz. 16:00, omawiana będzie książka Jerzego Pilcha „Marsz Polonia”.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages