"Jaćwingowie" pokonali rywali z Ełku

2017-02-19 21:38:38(ost. akt: 2017-02-23 23:15:58)

Autor zdjęcia: Anna Truchan

W niedzielę, 19 lutego na hali OSiR w Gołdapi odbyła się Podlaska III Liga Piłki Ręcznej. UKS Jaćwingowie Gołdap gościli EKS Szczypiorniak Ełk.
Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana i zakończyła się jednobramkową przewagą Jaćwingów (15:14). Druga część meczu szczypiornistów należała do gospodarzy. W 40 minucie prowadziliśmy już pięcioma bramkami (23:18). Mecz zakończył się zwycięstwem gołdapskiej drużyny, która pokonała EKS Szczypiorniak Ełk 34:26. Oprócz wspaniałej gry naszych zawodników do zwycięstwa przyczynił się mocny doping licznie zebranych kibiców.