środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Dzieci odwiedziły starostę i burmistrza

2017-02-08 09:32:57 (ost. akt: 2017-02-08 09:40:07)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

Wychowankowie Domu Świętej Faustyny „Nie lękajcie się” podczas ferii zimowych odwiedziły Starostwo Powiatowe w Gołdapi oraz Urząd Miejski.

Pracę urzędników starostwa przybliżyła gościom naczelnik Wydziału Organizacyjnego Anna Makowska. Dzieci mogły zobaczyć m.in. gdzie podejmowane są ważne dla powiatu decyzje, gdzie i jak można zarejestrować samochód. Z życzeniami miłego dnia odwiedziły również wicestarostę Grażynę Barbarę Sendę. Zwiedzanie zakończyło się w gabinecie starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka. Największe zainteresowanie wzbudził fotel, na którym dzieci robiły pamiątkowe zdjęcia.

Kiedy pytania najmłodszych już się wyczerpały, starosta zaprosił swoich gości na krótki spacer i słodki deser. Podczas spotkania panowała ciepła atmosfera. Przy stole dzieci opowiadały o swoich zainteresowaniach, pasjach, ulubionych potrawach.  Ogromną radość sprawiły im prezenty i słodycze, którymi zostały obdarowane na zakończenie tego miłego spotkania. Nie pozostały dłużne, starosta otrzymał piękne podziękowania i bezcenne uśmiechy na rozpromienionych dziecięcych twarzach.

Kilka dni później dzieci odwiedziły Urząd Miejski w Gołdapi. Swoje pierwsze kroki skierowali do gabinetu burmistrza Gołdapi. Tomasz Luto chętnie opowiedział im o swojej pracy i udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania. Sekretarz Anna Rawinis oprowadziła gości po budynku urzędu. Dzieci odwiedziły urząd stanu cywilnego i salę ślubów, ewidencję ludności, jednak najwięcej radości przyniosło im zapoznanie się z pracą monitoringu miejskiego.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages