Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Kierunek Gołdap w bibliotece

2017-02-03 09:22:56 (ost. akt: 2017-02-03 09:30:13)

Autor zdjęcia: Archiwum biblioteki

W ramach drugiego dnia „Kierunku Gołdap” w Bibliotece Publicznej w Gołdapi, odbyła się promocja drugiego tomiku poetyckiego Urszuli Wrzosek „Ucieczki z „nie” pamięci” oraz koncert Waldemara Snarskiego z zespołem.

Spotkanie z Urszulą Wrzosek przyciągnęło wielu miłośników poezji regionalnej oraz osób zainteresowanych twórczością. Książka nawiązuje do wspomnień i refleksji jednocześnie będąc wyrazem potrzeby życia w otoczeniu bliskich. W książce znajdują się także akwarele wykonane przez autorkę.

Podczas spotkania autorka odczytała kilka wierszy, które przeplatane były dyskusją z publicznością. Na zakończenie każdy z gości miał możliwość spróbowania własnych wypieków Pani Uli.

Tego samego dnia, na spotkanie z Waldemarem Snarskim do drugiego budynku muzealnego przybyło blisko 80 osób w różnym przedziale wiekowym co podkreśla zapotrzebowanie na poezję śpiewaną wśród społeczności lokalnej.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość wysłuchania ballad Leonarda Cohena i piosenek Edwarda Stachury. Mocny głos artysty i dźwięk instrumentów oraz jakość wykonania utworów z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników spotkania. Waldemar Snarski bisował kilkakrotnie co podkreśla zadowolenie zarówno publiczności jak i samego artysty.

Biblioteka bardzo dziękuje dyrekcji i pracownikom Domu Kultury za możliwość użyczenia oraz obsługi sprzętu nagłaśniającego tak bardzo potrzebnego podczas koncertu.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages