środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Obchody Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia w Olsztynie

2017-02-02 16:21:45 (ost. akt: 2017-02-02 16:32:42)

Autor zdjęcia: Archwium starostwa

27 stycznia w Salach Kopernikowskich zamku Kapituły Warmińskiej odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. W uroczystościach udział wziął m.in. starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi Wojciech Hołdyński.

Święto jest dobrą motywacją do spotkań pracowników urzędów pracy i instytucji rynku pracy z władzami państwowymi i samorządowymi. Przede wszystkim jednak jest doskonałą okazją do uhonorowania tych, którzy swoim zaangażowaniem wyróżnili się w codziennej pracy.

Powiat gołdapski ma powody do dumy, ponieważ doceniono również pracę naszej jednostki i jej urzędników. Powołana przez marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Kapituła przyznała Powiatowemu Urzędowi Pracy w Gołdapi statuetkę – wyróżnienie III stopnia w kategorii „Szczególne osiągnięcia w zakresie promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia oraz aktywizacji zawodowej w roku 2016″:

Pan Artur Chojecki Wojewoda Warmińsko – Mazurski wręczył odznaczenia państwowe 41 pracownikom Publicznych Służb Zatrudnienia. Wyróżniające się osoby uhonorowane zostały Medalami za Wieloletnią Służbę. Wśród nich była Pani Anna Germaniuk – pracownik PUP w Gołdapi, która została odznaczona Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.
Ponadto marszałek Gustaw Marek Brzezin wręczył nagrody i wyróżnienia indywidualne, które przyznawane są za szczególne zasługi na rzecz rynku pracy. Wśród 10 nagrodzonych pracowników urzędów pracy województwa znalazł się także dyrektor PUP w Gołdapi Wojciech Hołdyński. Z wnioskiem o przyznanie nagrody dyrektorowi wystąpił starosta gołdapski, w dowód uznania za inicjowanie przedsięwzięć, nowatorskich rozwiązań i poodejmowanie działań mających na celu łagodzenie skutków bezrobocia.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages