Niedziela, 22 października 2017. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Ośmiu zawodników z Gołdapi stanęło na podium

2017-01-18 17:52:16 (ost. akt: 2017-01-18 18:16:29)

Autor zdjęcia: Archiwum UKS Jantar

14 stycznia w hali Lega w Olecku odbył się turniej tenisa stołowego z cyklu Edkar Grand Prix Olecka. W rywalizacji uczestniczyło 90 zawodników i zawodniczek z województw: podlaskiego oraz wamińsko-mazurskiego.

Pomimo tego, że impreza miała charakter integracyjny rywalizacja była bardzo zacięta. Tego można było się spodziewać, bowiem cykl Edkar Grand Prix Olecka cieszy się dużym zainteresowaniem w tych częściach obu województw. Jak zwykle dużą role odegrali reprezentanci: Olecka, Gołdapi, Pisanicy i Giżycka.

Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy. Wszyscy wejściówki na pływalnię.


Wyniki:
Kategoria I – niepełnosprawni:
Kobiety: 1. Anna Zielińska (WTZ Olecko) 9 pkt.
Mężczyźni: 1. Marek Rzepliński (Start Białystok) 9 pkt. 2. Mariusz Kaniak (Start Białystok) 7 pkt. 3. Krzysztof Trochim (Start Białystok) 6 pkt. 4. Daniel Gajewski (Olecko) 5 pkt. 5-6. Damian Białanowski (Olecko) 4 pkt. 5-6.Patryk Piwek (Olecko) 4 pkt. 7. Gabriel Mróz (Olecko) 3 pkt.

Kategoria II – rocznik 2006 i młodsi:
Dziewczęta: 1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) 9 pkt. 2. Julia Jankowska (UKS Jantar Gołdap ) 7 pkt. 3. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) 6 pkt. 4. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) 5 pkt. 5-6. Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt. 5-6. Milena Donat (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt. 7-8. Justyna Ćwik (Boćwinka) 3 pkt. 7-8. Zuzanna Milewska (UKS Remik Stary Folwark) 3 pkt.

Cłopcy: 1. Dawid Chilicki ( UKS Jantar Gołdap) 9 pkt. 2. Mateusz Marcinkiewicz ( UKS Jantar Gołdap) 7 pkt. 3. Jan Krutul (MUKS Płaska) 6 pkt. 4. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) 5 pkt. 5-6. Paweł Brezgieł (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt. 5-6. Karol Szeszko (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

Kategoria III – rocznik 2004 i młodsi:
Dziewczęta: 1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) 9 pkt. 2. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) 7 pkt. 3. Oliwia Bagińska (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt. 4. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) 5 pkt.
-6. Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt. 5-6. Ewelina Nowel (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt. 7. Milena Donat (SP 4 Kętrzyn) 3 pkt.

Chłopcy: 1. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) 9 pkt. 2. Kacper Malinowski (Pisanica) 7 pkt. 3. Dominik Święcki (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt. . Aleksander Żukowski (Pisanica) 5 pkt. 5-6. Krzysztof Nowel (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt. 5-6. Jan Krutul (MUKS Płaska) 4 pkt. 7. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) 3 pkt.

Kategoria IV – rocznik 2001 i młodsi:

Dziewczęta: 1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt. 2. Milena Terlecka (UKS Remik Stary Folwark) 7 pkt. 3. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.

Chłopcy: 1. Marcel Rutkowski (Pisanica) 9 pkt. 2. Piotr Aksinowicz (Słobódka) 7 pkt. 3. Damian Wesołowski (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt. 4. Damian Fiedorowicz (MLKS Czarni Olecko) 5 pkt. 5. Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) 4 pkt.

Kategoria V – rocznik 1997 i młodsi:

Dziewczęta: 1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt. 2. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) 7 pkt. 3. Alicja Kulinek (Węgorzewo) 6 pkt.

Chłopcy: 1. Jakub Barszczewski (Słobódka) 9 pkt. 2. Kacper Misiun (UKS Jantar Gołdap) 7 pkt. 3. Damian Domalewski (Słobódka) 6 pkt. 4. Piotr Aksinowicz (Słobódka) 5 pkt. 5-6. Jakub Poświatowski (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt. 5-6. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) 4 pkt. 7-8. Aleksander Żukowski (Pisanica) 3 pkt. 7-8. Łukasz Bartnicki (MLKS Czarni Olecko) 3 pkt. 9-13. Damian Fiedorowicz (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt. 9-13. Sebastian Kozakiewicz (Węgorzewo) 2 pkt. 9-13. Hubert Ostrowski (UKS Remik Stary Folwark) 2 pkt. 9-13. Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi) 2 pkt. 9-13. Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt.

Kategoria VI – OPEN kobiet: 1. Marzena Jasińska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt. 2. Dorota Podgórna-Ćwik (Boćwinka) 7 pkt.

Kategoria VI – OPEN mężczyzn: 1. Marek Krymski (Grajewo) 9 pkt. 2. Robert Karniej (MLKS Czarni Olecko) 7 pkt. 3. Marcin Chlebus (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt. 4. Roman Polewczak (Giżycko) 5 pkt. 5-6. Zdzisław Śwircz (Giżycko) 4 pkt.
5-6. Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi) 4 pkt. 7-8. Mateusz Marczykowski (Grajewo) 3 pkt. 7-8. Tyberiusz Królewicz (Grajewo) 3 pkt. 9-12. Wojciech Omilian (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt. 9-12. Łukasz Kozyra (Suwałki) 2 pkt. 9-12. Karol Szymański (Bakałarzewo) 2 pkt. 9-12. Jakub Barszczewski (Słobódka) 2 pkt.
13-17. Bogdan Zieliński (Suwałki) 1 pkt. 13-17. Rafał Waszkiewicz (Suwałki) 1 pkt.
13-13. Damian Domalewski (Słobódka) 1 pkt. 13-17. Adrian Krasiński (Grajewo) 1 pkt. 13-17. Igor Legenzow 1 pkt.

Kategoria VI – 50+ mężczyzn: 1. Marek Różycki (Gołdap) 9 pkt. 2. Zdzisław Śwircz (Giżycko) 7 pkt. 3. Andrzej Karniej (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt. 4. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi) 5 pkt. 5. Jarosław Dobrzyński (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

Kategoria VI – 60+ mężczyzn: 1. Janusz Jurczyk (Giżycko) 9 pkt. 2. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi) 7 pkt. 3. Bogusław Szczepanik (Giżycko) 6 pkt. 4. Adam Trochim (Olecko) 5 pkt. 5-6. Józef Polakowski (Olecko) 4 pkt. 5-6. Zbysław Konopczyński (Lenarty) 4 pkt.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages