środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Kolejne roczniki gimnazjalistów kultywują Dzień Dobrego Słowa

2017-01-18 17:32:12 (ost. akt: 2017-01-18 17:37:25)

Autor zdjęcia: Archiwum gimnazjum

W gołdapskim Gimnazjum nr 1 już trzeci rok szkolny upływa pod znakiem akcji promujących kulturę i właściwy stosunek do słowa oraz konstruktywną komunikację. Nie mogło podobnych treści zabraknąć i tej zimy, dlatego 13 stycznia cała społeczność gimnazjalna obchodziła Dzień Dobrego Słowa.

Projekt zrealizowany pod kierunkiem Anety Wojnar-Konopki promowała wyeksponowana na korytarzu gazetka. Tradycyjnie można było skorzystać ze Skrzynki Dobrych Słów dającej okazję do przeproszenia, wyrażenia wdzięczności czy emocjonalnego wsparcia innej osoby. Jej zawartość jeszcze tego samego dnia trafiła do adresatów.

Na korytarzach pojawiły się wydzieranki z motywującymi hasłami, z których młodzież entuzjastycznie skorzystała oraz Galeria Wdzięczności skłaniająca do refleksji i wyrażenia podziękowań za wszystko, co warto cenić. Na drzwiach każdej pracowni przyklejono hasła promujące akcję oraz opracowane przez młodzież „Vademecum użytkownika (dobrego) słowa”.

Grupa projektowa zaproponowała społeczności szkolnej wspólne śpiewanie polskich piosenek o optymistycznym wydźwięku, które tradycyjnie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages