Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

15 stycznia 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2017-01-10 09:42:53 (ost. akt: 2017-01-10 09:45:40)

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się o godz. 8 kwestą wolontariuszy na ulicach miasta. W tym roku pieniądze są zbierane na pediatrię i godną opiekę seniorów.

25. finał WOŚP odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 stycznia. Od wczesnych godzin rannych wolontariusze wyruszą z puszkami, by kwestować pieniądze na rzecz chorych dzieci.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 11 na Placu Zwycięstwa. Czas umilać będzie Klanza DJ Marek i DJ Maro. Będzie ognisko i kiełbaski!

Od godz. 14 do 19.50 w sali widowiskowej odbędzie się koncert, podczas którego będzie można licytować gadżety.

O godz. 20 na Placu Zwycięstwa światełko do nieba wypuści Teatr Ognia Flash Zone. Niedzielę zakończy koncert rockowy w kotłowni, od godz. 20.15, gdzie zagrają: Solitary z Ełku, Fucked UP z Gołdapi i Everything ze Świętajna.

Tegoroczna orkiestra zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Planujesz wizytę u fryzjera? Wybierz się w niedzielę do Studia Fryzur i Wizażu przy ul. Partyzantów 12a lub Salonu Fryzur przy ul. Paderewskiego 13a. Te dwa zakłady kolejny raz biorą udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i znajdują się wśród 121 salonów w całym kraju. Pieniądze za usługę fryzjerską trafią do orkiestrowych puszek.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages