Wtorek, 27 czerwca 2017. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Koniec tenisowych zmagań w lidze gołdapskiej

2017-01-04 11:29:44 (ost. akt: 2017-01-04 12:58:20)

W hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego odbył się III ostatni turniej z cyklu Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego 2016 r.

W turnieju zagrało 68 zawodników. Cieszy wysoka frekwencja młodzieży. Najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wręczono nagrody oraz dyplomy.

WYNIKI
Szkoły podstawowe klasy I-IV
dziewczęta
1. Julia Jankowska (SP2)
2. Dominika Żukowska (SP2)
3. Elwira Truchan (SP Dubeninki)
chłopcy
1. Mateusz Marcinkiewicz (SP2)
2. Dawid Chilicki (SP2)
3. Kacper Święcki (SP2)

Szkoły podstawowe klasy V-VI
dziewczęta
1. Julia Karbowska (SP Dubeninki)
2. Oliwia Bagińska (SP2)
3. Katarzyna Krygier (SP Dubeninki )
chłopcy
1. Dominik Święcki (SP2)
2. Jakub Kryścio (SP Dubeninki)
3. Maciej Gryko (SP2)

Gimnazja
dziewczęta
1. Wiktoria Jaśkiewicz (Gimnazjum Dubeninki)
2. Dominika Użarowska (Gimnazjum Dubeninki)
3. Natalia Kalinowska (Gimnazjum Dubeninki)
chłopcy
1. Damian Wesołowski (Gimnazjum Gołdap)
2. Damian Jarzyna (Gimnazjum Gołdap)
3. Dominik Zyborowicz (Gimnazjum Dubeninki)

Szkoły ponadgimnazjalne
dziewczęta
1. Marta Mościńska (ZSZ)
2. Sandra Rakowska (ZDZ Suwałki)
3. Sandra Kalwajtys (ZSZ)
chłopcy
1. Kacper Misiun (ZSZ)
2. Krystian Wieczorek (OHP Gołdap)
3. Sebastian Karwel (ZDZ Suwałki)

OPEN
1. Grzegorz Wesołowski (UKS Jantar Gołdap)
2. Marek Różycki (UKS Jantar Gołdap)
3. Bogdan Wikarski (UKS Jantar Gołdap)


Klasyfikacja generalna po zakończeniu ligi

Szkoły podstawowe klasy I-IV
dziewczęta
1. Dominika Żukowska (SP2) 23 pkt.
2. Elwira Truchan (SP Dubeninki) 19 pkt.
3. Julia Jankowska (SP2) 18 pkt.
4. Amelia Bernatowicz (SP Dubeninki) 10 pkt.
4. Martyna Kalwajtys (SP Dubeninki) 10 pkt.
5. Iga Pojawa (SP Dubeninki) 4 pkt.
chłopcy
1. Dawid Chilicki (SP2) 25 pkt.
2. Mateusz Marcinkiewicz (SP2) 23 pkt.
3. Kacper Święcki (SP2) 18 pkt.
4. Kamil Wronowski (SP Dubeninki) 15 pkt.
5. Oliwier Kraszewski (SP Dubeninki) 11 pkt.
6. Szymon Czyżyk (SP Dubeninki) 8 pkt.
7. Ernest Furtan (SP Dubeninki) 4 pkt.

Szkoły podstawowe klasy V-VI
dziewczęta
1. Julia Karbowska (SP Dubeninki) 25 pkt.
2. Oliwia Bagińska (SP2) 22 pkt.
3. Katarzyna Krygier (SP Dubeninki) 18 pkt.
4. Patrycja Kornauchow (SP2) 10 pkt.
5. Roksana Wiszniewska (SP Dubeninki) 9 pkt.
6. Alicja Kornauchow (SP2) 8 pkt.
7. Marta Woronowicz (SP Dubeninki) 5 pkt
chłopcy
1. Dominik Święcki (SP2) 27 pkt.
2. Maciej Gryko (SP2) 20 pkt.
3. Jakub Kryścio (SP Dubeninki) 19 pkt.
4. Michał Truchan (SP Dubeninki) 14 pkt.
5. Marcel Lutecki (SP Dubeninki) 11 pkt.
6. Filip Gryko (SP2) 5 pkt.
7. Mateusz Piwowar (SP2) 4 pkt.
7. Karol Kryścio (SP Dubeninki) 4 pkt.
7. Dominik Brzozowski (SP2) 4 pkt.
8. Krystian Jaśko (SP Dubeninki) 3 pkt.
8. Filip Czeraszewski (SP Dubeninki) 3 pkt.

Gimnazja
dziewczęta
1. Wiktoria Jaśkiewicz (Gimnazjum Dubeninki) 22 pkt.
2. Dominika Użarowska (Gimnazjum Dubeninki) 21 pkt.
3. Natalia Kalinowska (Gimnazjum Dubeninki) 17 pkt.
4. Daria Kalinowska (Gimnazjum Dubeninki) 12 pkt.
4. Joanna Bronicka (Gimnazjum Dubeninki) 12 pkt.
5. Zuzanna Barszczewska (Gimnazjum Dubeninki) 11 pkt.
6. Milena Wieczorek (Gimnazjum Gołdap) 9 pkt.

chłopcy
1. Damian Wesołowski (Gimnazjum Gołdap) 25 pkt.
2. Damian Jarzyna (Gimnazjum Gołdap) 23 pkt.
3. Dominik Zyborowicz (Gimnazjum Dubeninki) 18 pkt.
4. Bartosz Kupryjanowicz (Gimnazjum Dubeninki) 15 pkt.
5. Dawid Rakowski (Gimnazjum Dubeninki) 11 pkt.
5. Sebastian Lutecki (Gimnazjum Dubeninki) 11 pkt.
6. Cezary Wawrukiewicz (Gimnazjum Dubeninki) 9 pkt.
7. Jakub Bernatowicz (Gimnazjum Dubeninki) 8 pkt.
8. Dawid Matusewicz (Gimnazjum Dubeninki) 7 pkt.
9. Maciej Kołodziej (Gimnazjum Gołdap) 2 pkt.
9. Dawid Szlempo (Gimnazjum Gołdap) 2 pkt.
9. Jakub Hanc (Gimnazjum Gołdap) 2 pkt.

Szkoły ponadgimnazjalne
dziewczęta
1. Marta Mościńska (ZSZ) 27 pkt.
2. Sandra Rakowska (ZDZ Suwałki) 21 pkt.
3. Sandra Kalwajtys (ZSZ) 17 pkt.
4. Aleksandra Barszczewska (LO) 11 pkt.
5. Urszula Galińska (ZSZ) 8 pkt.
6. Katarzyna Ołów (LO) 4 pkt.
6. Milena Smokowska (ZSZ) 4 pkt.
chłopcy
1. Kacper Misiun (ZSZ) 27 pkt.
2. Krystian Wieczorek (OHP Gołdap) 20 pkt.
3. Sebastian Karwel (ZDZ Suwałki) 17 pkt.
4. Robert Pojawa (LO) 15 pkt.
5. Gabriel Szuliński (ZSZ) 11 pkt.
6. Artur Tylenda (ZSZ) 6 pkt.
7. Kacper Kisłowski (ZSZ) 4 pkt.
8. Hubert Girtler (ZSZ) 3 pkt.
9. Michał Kisłowski (LO) 2 pkt.

OPEN
1. Grzegorz Wesołowski (Jantar Gołdap) 18 pkt.
2. Marek Różycki (Jantar Gołdap) 14 pkt.
3. Bogdan Wikarski (Jantar Gołdap) 12 pkt.
4. Damian Wesołowski (Jantar Gołdap) 9 pkt.
4. Dominik Święcki (SP2) 9 pkt.
5. Dawid Chilicki (SP2) 8 pkt.
6. Kacper Misiun (ZSZ) 6 pkt.
7. Martyna Kuziak 5 pkt.
7. Mateusz Marcinkiewicz (SP2) 5 pkt.
8. Krystian Wieczorek (OHP Gołdap) 4 pkt.
8. Damian Jarzyna (Gimnazjum Gołdap) 4 pkt.
8. Kacper Święcki (SP2) 4 pkt.








Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages