Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Sylwestrowa zabawa z siekierą w ręku

2017-01-04 10:57:34 (ost. akt: 2017-01-04 11:00:49)

Uczestnicy zabawy sylwestrowej w Kośmidrach na długo zapamiętają ten wieczór. Nie tylko dlatego, że był pożegnaniem starego i przywitaniem nowego roku. Wszystko zaczęło się około godziny 2.00, kiedy to policjanci zostali skierowani do Kośmidr. Jak wynikało ze zgłoszenia osoba miała biegać po wiosce z siekierą. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się, że doszło do pobicia 27-letniego mężczyzny.

Z zebranych relacji wynikało, że najprawdopodobniej doszło do sprzeczki. Później w ruch poszły pięści. Jeden z mężczyzn wezwał na pomoc kolegów i doszło do rękoczynów, w wyniku których poszkodowany został 27-latek. Pogotowie ratunkowe przetransportowało go do oleckiego szpitala, gdzie po udzielonej pomocy został zwolniony do domu.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie Patryka U. To właśnie on miał biegać po miejscowości z niebezpiecznym narzędziem. Ponieważ mężczyzna był nietrzeźwy – miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, sylwestrową noc spędził w policyjnym areszcie, zaś wezwani na pomoc koledzy, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia dołączyli do niego w kolejnych dniach. Łącznie policjanci zatrzymali 5 osób.

Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają przebieg tego zdarzenia, ustalają wszystkie okoliczności i przesłuchują świadków.

W sylwestrową noc gołdapscy policjanci interweniowali ponad 20 razy. Zgłoszenia dotyczyły głównie osób pod wpływem alkoholu, zakłócania ciszy i spokoju. Funkcjonariusze zatrzymali ponadto 4 nietrzeźwych awanturników domowych.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages