Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Husaria Gołdap z siedmioma medalami

2016-12-14 12:05:49 (ost. akt: 2016-12-14 12:19:24)

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

W sobotę, 10 grudnia, w Gdańsku odbył się XVI Turniej Champion's Cup, zorganizowany przez Gdański Klub Sportowy Champion pod patronatem Polskiego Związku Kick-Boxingu. W walkach wzięło udział 116 zawodników z 18 klubów z Polski. Nie mogło zabraknąć tam Husarii Gołdap, która reprezentuje nasze miasto i po raz pierwszy w Polsce - federacje WKL na turniejach amatorskich.

Husaria spisała się znakomicie, zdobywając siedem krążków. Pierwszy medal i to z najcenniejszego kruszcu zdobyła Aleksandra Kożak.
— Ola zasługuje na ogromne wyróżnienie, ponieważ walczyła po raz pierwszy w kick-light i to z chłopakami — mówi Damian Szafran, trener Husarii.
Bratobójczą walkę w finale stoczyli koledzy klubowi Gracjan Ludtke i Filip Wierkiewicz. Ostatecznie po bardzo wyrównanym pojedynku wygrał Gracjan.

Trener podkreśla, że obaj zasłużyli na finał i walczyli wyrównanie do końca. Filip wrócił natomiast ze srebrnym krążkiem na szyi. Trzeci złoty medal wywalczył Miłosz Osiński. Z kolei Jan Żuławski wygrał pierwszą walkę, ale w finale uległ minimalnie przeciwnikowi, zdobywając srebrny medal. Brązowe krążki trafiły natomiast do Bartosza Prochorowa i Sary Rozumowskiej.

WYNIKI:
1.miejsce Gracjan Ludtke
1.miejsce Ola Kożak
1.miejsce Miłosz Osiński
2.miejsce Filip Wierkiewicz
2.miejsce Jan Żuławski
3.miejsce Bartosz Prochorów
3.miejsce Sara Rozumowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages