Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Z wizytą u Świętego Mikołaja

2016-12-07 13:28:25 (ost. akt: 2016-12-07 11:31:27)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Uczniowie klas 2f i 3e ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, wraz z wychowawczyniami wyruszyli do "Wioski Świętego Mikołaja" w Pięknej Górze. Niezwykłe rzeczy zaczęły się dziać już w drodze...

Podczas podróży, do jednej wychowawczyni zadzwonił Elf Klemens z pozdrowieniami. Na miejscu, po dzieci wyszły Elfy i zaczęła się bajkowa przygoda. Uczniowie zostali podzieleni na grupy. Każda z nich, miała swojego Elfa przewodnika, który opiekował się nimi oraz organizował zajęcia przez cały czas pobytu.

Dzieci miały mnóstwo atrakcji: poznały Bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje, w Cukierni Pani Mikołajowej wykonywały lizaki, w kinie sferycznym obejrzały bajkę pt. "Wyprawa na biegun", zaliczyły też wizytę u pingwinów w ich śnieżnym dmuchanym domu – Igloo, w Komnacie świętego Mikołaja miały okazję wyszeptać Mikołajowi do ucha najskrytsze marzenia, bawiły się na ,"Placu zabaw im. Rudolfa Czerwononosego", gdzie pokonywały labirynt „Gwiazdkowy Komin”.

Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali Certyfikaty poświadczające, że przeszli szkolenie na pomocnika Świętego Mikołaja w jego polskiej siedzibie w Pięknej Górze. A we wspomnieniach: radość i żal – cudownie i za krótko…
Wycieczkę zorganizowały: p. Jolanta Lipińska i p. Jolanta Naumowicz-Repucha. Pomocą służyły: A. Zakrzewska, I. Połówka oraz R. Dziobkowska.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages