Czwartek, 27 kwietnia 2017. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

II kolejka ligi tenisa stołowego w Gołdapi

2016-11-28 12:39:51 (ost. akt: 2016-11-28 12:52:09)

W sobotę, 19 listopada, w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi odbył się II turniej z cyklu Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego 2016 r.

W sobotę, 19 listopada, w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego odbył się II turniej z cyklu Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego 2016 r.
wis

WYNIKI 2. KOLEJKI

Szkoły podstawowe

klasy I-IV – dziewczęta:
1. Julia Jankowska (SP2)
2. Dominika Żukowska (SP2)
3. Elwira Truchan (SP Dubeninki)

klasy I-IV – chłopcy:
1. Dawid Chilicki (SP2)
2. Mateusz Marcinkiewicz (SP2)
3. Kacper Święcki (SP2)

klasy V-VI – dziewczęta:
1. Oliwia Bagińska (SP2)
2. Julia Karbowska (SP Dubeninki)
3. Patrycja Karnauchow (SP2)

klasy V-VI – chłopcy:
1. Dominik Święcki (SP2)
2. Maciej Gryko (SP2)
3. Jakub Kryścio (SP Dubeninki)

Gimnazja
dziewczęta:
1. Wiktoria Jaśkiewicz (Gimnazjum Dubeninki)
2. Dominika Użarowska (Gimnazjum Dubeninki)
3. Natalia Kalinowska (Gimnazjum Dubeninki)
chłopcy:
1. Damian Jarzyna (Gimnazjum Gołdap)
2. Damian Wesołowski (Gimnazjum Gołdap)
3. Dominik Zyborowicz (Gimnazjum Dubeninki)

Szkoły ponadgimnazjalne
dziewczęta:
1. Marta Mościńska (ZSZ Gołdap)
2. Sandra Rakowska (ZDZ Suwałki)
3. Sandra Kalwajtys (ZSZ Gołdap)
chłopcy:
1. Kacper Misiun (ZSZ Gołdap)
2. Sebastian Karwel (ZDZ Suwałki)
3. Krystian Wieczorek (OHP Gołdap)

Open
1. Grzegorz Wesołowski (Jantar Gołdap)
2. Marek Różycki (Jantar Gołdap)
3. Bogdan Wikarski (Jantar Gołdap)

NAJLEPSI PO DWÓCH TURNIEJACH
Szkoły podstawowe
klasy I-IV – dziewczęta:
1. Dominika Żukowska (SP2) 16 pkt.
2. Julia Jankowska (SP2) 9 pkt.
3. Elwira Krygier (SP Dubeninki) 7 pkt.

klasy I-IV – chłopcy:
1. Dawid Chilicki (SP2) 18 pkt.
2. Mateusz Marcinkiewicz (SP2) 14 pkt.
3. Kacper Święcki (SP2) 12 pkt.

klasy V-VI – dziewczęta:
1. Julia Karbowska (SP Dubeninki) 16 pkt.
2. Oliwia Bagińska (SP2) 15 pkt.
3. Katarzyna Krygier (SP Dubeninki) 12 pkt

klasy V-VI – chłopcy:
1. Dominik Święcki (SP2) 18 pkt.
2. Maciej Gryko (SP2) 14 pkt.
3. Jakub Kryścio (SP Dubeninki) 12 pkt

Gimnazja
dziewczęta:
1. Dominika Użarowska (Gimnazjum Dubeninki) 14 pkt.
2. Wiktoria Jaśkiewicz (Gimnazjum Dubeninki) 13 pkt.
3. Natalia Kalinowska (Gimnazjum Dubeninki) 11 pkt
chłopcy:
1. Damian Wesołowski (Gimnazjum Gołdap) 16 pkt.
1. Damian Jarzyna (Gimnazjum Gołdap) 16 pkt.
2. Dominik Zyborowicz (Gimnazjum Dubeninki) 12 pkt.
3. Bartosz Kupryjanowicz (Gimnazjum Dubeninki) 10 pkt

Szkoły ponadgimnazjalne
dziewczęta:
1. Marta Mościńska (ZSZ Gołdap) 18 pkt.
2. Sandra Rakowska (ZDZ Suwałki) 14 pkt.
3. Sandra Kalwajtys (ZSZ Gołdap) 11 pkt.

chłopcy:
1. Kacper Misiun (ZSZ Gołdap) 18 pkt.
2. Krystian Wieczorek (OHP Gołdap) 13 pkt.
3. Sebastian Karwel (ZDZ Suwałki) 11 pkt.

Open
1. Grzegorz Wesołowski (Jantar Gołdap) 9 pkt.
2. Marek Różycki (Jantar Gołdap) 7 pkt.
3. Bogdan Wikarski (Jantar Gołdap) 6 pkt.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages