Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

"Cała Polska Czyta Dzieciom” w Gołdapi

2016-11-24 10:21:55 (ost. akt: 2016-11-24 10:24:58)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

Na początku tygodnia starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz asp. szt. Marta Andruczyk kontynuowali spotkania z dziećmi w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Czytanie rozpoczęło się w Bibliotece Publicznej w Gołdapi, gdzie przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały „Bajki Maciusia Pieszego” o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze. Nie obeszło się oczywiście bez mnóstwa pytań. Uśmiech na twarzach najmłodszych wywołały rozdane przez Pana Starostę naklejki odblaskowe. W podziękowaniu za mile spędzony dzień dzieci wręczyły swoim gościom kwiaty.

Popołudniu bajek o prawidłowym zachowaniu na drodze wysłuchali z zainteresowaniem wychowankowie Domu Św. Faustyny – „Nie lękajcie się” w Gołdapi. W kameralnej, ciepłej atmosferze, skupione dzieci zgłębiały swoją wiedzę na temat przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz okazywania wzajemnej życzliwości użytkowników dróg. Na koniec spotkania Pan Starosta wręczył małym słuchaczom zakładki do książek i odblaski. Sam został obdarowany podziękowaniami za zaangażowanie w akcję i poświęcony czas.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages