Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Nasze i nie nasze krajobrazy

2016-11-14 17:49:12 (ost. akt: 2016-11-14 17:51:57)

Dom Kultury w Gołdapi, pracownia fotografii „Gniazdo” zapraszają na IX edycję Spotkań z Naturą i Sztuką „Nasze i nie nasze krajobrazy”.

W tym roku główną część spotkań wypełni podsumowanie konkursu fotograficznego pn.„Nasze gołdapskie”, który odbywa się w cyklach dwuletnich począwszy od 2010 roku.

W holu kina „Kultura” będzie można podziwiać prace zakwalifikowane do wystawy autorstwa 26. fotografów głównie z Gołdapi i okolic. Na konkurs wpłynęło ponad 600 fotografii, które można było zgłaszać w dwóch kategoriach tematycznych. Pierwsza kategoria to „Natura i architektura”, druga to „Człowiek”.

Wystawa skomponowana jest z 207. fotografii. Najmłodszy uczestnik konkursu ma 11 lat, a najstarszy prawie 100. W dalszej części ogłosimy laureatów konkursu w obu kategoriach i przyznamy nagrody i wyróżnienia. W drugiej części spotkań zapraszamy na gołdapską premierę filmu przyrodniczego pt. „Królestwo”

Tysiące lat temu Europa pokryta był niekończącym się lasem, którym niepodzielnie rządziły żubry, lisy, wilki, łosie i jelenie. Ich królestwem była rozciągająca się przez cały kontynent prapuszcza, której serce tętniło w Puszczy Białowieskiej, dziś jedynym jej zachowanym fragmencie. W sercu pełnego tajemnic lasu rozgrywa się niesamowita opowieść o przyrodzie, tej najdzikszej i nietkniętej jeszcze ludzką ręką.

ZAPRASZAMY 19 LISTOPADA 2016 r. DO KINA „KULTURA” NA GODZ.18.00


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages