Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Gołdapska "Trójka" ruszyła z pomocą głodującej Afryce

2016-11-07 16:54:23 (ost. akt: 2016-11-07 17:08:33)

"Owoce i warzywa w szkole", "Mleko w szkole", "Śniadanie daje moc", "Trzymaj formę" - to tylko niektóre programy promujące zdrową żywność realizowane w Szkole Podstawowej nr 3.

Wolontariusze SP3 przy ogromnym wsparciu rodziców realizują wiele przedsięwzięć dotyczących zdrowego odżywiania. Do takich należy akcja "My się zdrowo odżywiamy i Afryce pomagamy".

Po raz kolejny "trojka" ruszyła z pomocą dla głodującej Afryki. Uczniowie w tym dniu mogli spróbować soku wyciśniętego ze świeżych owoców i warzyw, ciasta marchewkowego, warzyw przygotowanych na parze, jogurtów.

Oprócz tego, że uczniowie mogli tego dnia spróbować wszystkich zdrowych pyszności, to najmłodsi obejrzeli przedstawienie o kłopotach zdrowotnych księżniczki Marcelinki.

Bajka z morałem bardzo się wszystkim podobała, a konkurs na zakończenie był pięknym podsumowaniem wiadomości, jakie dzieci posiadają na temat walorów zdrowotnych owoców i warzyw. Każde takie działanie to praca wielu osób. Dochód pozyskany w czasie akcji został przekazany na konto PAH.
Wolontariusze SP3

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages