Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Podpisanie porozumienia „Dom, czyli dzielnicowy oddany mieszkańcom"

2016-10-28 08:45:23 (ost. akt: 2016-10-30 18:07:56)

W czwartek w Warmińsko- Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie starosta gołdapski Andrzej Ciołek podpisał z wojewodą Arturem Chojeckim porozumienie w sprawie udzielenia wsparcia finansowego na realizację projektu „Dom, czyli dzielnicowy oddany mieszkańcom".

Głównymi założeniami programu są budowa zintegrowanej wspólnoty społecznej i jej bezpieczeństwa, a także wspieranie i rozwój działań tej wspólnoty na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Całkowity koszt realizacji projektu to 56.295 zł.

— Dzięki zawartemu porozumieniu uzyskaliśmy na projekt 41.335 złotych, środki własne przekładające się na pracę własną to 14.960 zł — informuje starosta.

W ramach projektu do wojewody wpłynęło 20 wniosków, po czym specjalnie powołana komisja wybrała 10 i przesłała je do MSWiA.

W wyniku konkursu przeprowadzonego przez MSWiA zostało zaakceptowanych aż 6 projektów z naszego województwa, co daje 2. miejsce w Polsce w ilości pozyskanych środków na realizację projektów w 2016r.

Warto podkreślić, że projekt, którego autorkami były funkcjonariuszki Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, zajął w krajowych eliminacjach pierwsze miejsce.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages