Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Warto zacząć dzień od uśmiechu

2016-10-18 14:11:20 (ost. akt: 2016-10-18 14:31:22)

7 października obchodziliśmy w Szkole Podstawowej nr 3  Światowy Dzień Uśmiechu. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski klas 4-6 oraz klasa 0c pod opieką Iwony Poredy. W zabawie wzięli udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i oddziały przedszkolne SP3.

Uczniowie wystąpili z zabawnymi scenkami opartymi na humorze szkolnym. Salwę śmiechu wywołał też skecz przygotowany przez klasę 6a. Do wspólnego tańca oraz zumby w rytm skocznej muzyki zachęcała pani Katarzyna Boruc wraz z dziewczynkami z klasy 6b.

Dużym zaangażowaniem wykazali się uczniowie pani Iwony Poredy, którzy przemaszerowali z żółtymi, uśmiechniętymi buźkami przed zgromadzoną publicznością, nawołując do radości i uśmiechu.

Najmłodszej widowni najbardziej podobały się postacie Toma i Jerry’ego, którzy pojawili się by wziąć udział we wspólnej zabawie i sprawić dzieciom radosną niespodziankę. Warto było zacząć ten dzień od uśmiechu, aby pokazać uczniom,że szkoła to nie tylko nauka i  praca. Szkoła to także miejsce, gdzie liczy się wspólna zabawa, humor i uśmiech.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages