Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Komu należy przyznać tytuł Wielkie Serce?

2016-10-18 12:31:09 (ost. akt: 2016-10-18 12:49:20)

Niosą pomoc, są życzliwi i cierpliwi. Szukamy wyjątkowych lekarzy, pielęgniarek, położnych a także szpitali i przychodni. A jest ich w naszym regionie wiele. Tym najbardziej wyjątkowym, których wybiorą nasi czytelnicy, przyznamy tytuły Wielkiego Serca. Czekamy na kandydatury!

Nasz plebiscyt potrwa do 7 listopada i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. Mogą wziąć w nim udział lekarze wszystkich specjalności oraz pielęgniarki i położne. Tytuł Wielkiego Serca danego powiatu otrzyma lekarz, pielęgniarka, położna, szpital oraz przychodnia z największą liczbą głosów w powiecie.

Podkreślamy, że w głosowaniu powiatowym nie ma podziału na specjalności. Dodatkowo zostaną przyznane tytuły Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach w kategoriach: stomatolog, okulista, ginekolog, lekarz rodzinny, chirurg, pielęgniarka i położna. Tu nie ma już dodatkowego głosowania. Tytuły otrzymają kandydaci, którzy będą mieli największą liczbę głosów w regionie (w głosowaniu w powiatach).

1. Jak zgłosić kandydata do tytułu Wielkie Serce?
2. Wystarczy wysłać imię i nazwisko lekarza, pielęgniarki lub położnej (warto dodać nazwę placówki, w której pracują) na adres:
goldap@gazetaolsztynska.pl

Trzeba też zaakceptować postanowienia regulaminu oraz podać numer telefonu do kontaktu.

Koszt sms-a wynosi 2,49 zł brutto.

Wyniki plebiscytu ogłosimy 24-25 listopada na łamach tygodników lokalnych „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, na serwisach miejskich oraz gazetaolsztynska.pl i dziennikelblaski.wm.pl

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału w Plebiscycie. W takim wypadku osoby głosujące na tego kandydata nie mają prawa do zwrotu poniesionych kosztów oddania na jego kandydaturę głosów, ani przeniesienia głosów na inną osobę.

Regulamin: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages