Poniedziałek, 27 marca 2017. Imieniny Ernesta, Jana, Marka

Pierwsza runda eliminacyjna "Warmia i Mazury Pływają"

2016-10-10 11:41:19 (ost. akt: 2016-10-10 11:59:59)

Autor zdjęcia: Monika Taudul

W sobotę, 8 października na gołdapskiej pływalni odbyły się pierwsze eliminacje zmagań „Warmia i Mazury Pływają”. Na starcie stanęło 68 zawodników.

Najlepsza trójka w każdej kategorii otrzymała dyplomy. Pierwsze miejsca nagrodzone były medalami. Po zakończeniu zawodów odbyło się losowanie nagród. "Warmia i Mazury Pływają" jest cyklem zawodów pływackich dla amatorów. Miejscem akcji są ośrodki basenowe w województwie warmińsko-mazurskim, w miejscowościach: Braniewo, Dobre Miasto, Gołdap, Olecko oraz Olsztyn.

Wyniki:
Dystans 12,5m (kat. 6 lat i poniżej):
1. Wojtas Ida – 00:16:63
2. Kozłowska Laura – 00:17:23
3. Osińska Maria – 00:21:04
4. Wińska Aleksandra – 00:23:01
5. Milewska Andżelika – 00:25:42
6. Banial Maja – 00:40:13
Dystans 12,5m (kat. 6 lat i poniżej)
1. Witkowski Paweł – 00:19:78
2. Popadic Philip – 00:22:24
Dystans 25m (kat. 7-9 lat)
1. Milewska Aurelia – 00:20:12
2. Dmochowska Kinga – 00:20:72
3. Roczeń Agata – 00:21:86
4. Gajda Julia – 00:21:93
5. Borys Antonina – 00:22:22
6. Puchalska Roksana – 00:22:63
7. Kliniewska Magdalena – 00:22:86
8. Ciborowska Zuzanna – 00:23:06
9. Naszkiewicz Inga – 00:24:16
10. Piotrowska Amelia – 00:25:11
11. Witkowska Katarzyna – 00:26:36
12. Popadic Olivia – 00:30:11
13. Pomichowska Maria – 00:30:58
14. Wojsiat Karina – 00:34:16
15. Stanek Rozalia – 00:36:20
16. Chmiel Michalina – 00:36:84
17. Połówka Wiktora – 00:36:85
18. Brzezińska Martyna – 00:38:05
Dystans 25m (kat. 7-9 lat) chłopcy
1. Malinowski Adrian – 00:18:82
2. Wojtas Jeremi – 00:19:39
3. Bogdzio Bartosz – 00:21:56
4. Maciejczyk Aleksander – 00:22:90
5. Pietrołaj Oliwier – 00:23:00
6. Osiński Dominik – 00:26:67
7. Kozłowski Oskar – 00:28:78
8. Mielnik Bartosz – 00:29:40
9. Nowak Karol – 00:29:66
10. Kisielewski Antoni – 00:30:99
Dystans 25m (kat.10-12 lat)
1. Kołodziejczyk Aleksandra – 00:18:50
2. Brodowska Martyna – 00:19:81
3. Waraksa Anna – 00:21:09
4. Dabrowska Patrycja – 00:23:90
5. Pietrołaj Wiktoria – 00:24:75
Dystans 25m (kat.10-12 lat) chłopcy
1. Ciborowski Itan – 00:17:76
2. Banial Michał – 00:18:48
3. Borak Mikołaj – 00:20:27
4. Janik Kacper – 00:21:95
5. Mossakowski Marek – 00:22:23
6. Popadic Misha – 00:22:56
Dystans 50m (kat. 13-14 lat)
1. Szewczyk Paulina – 00:38:26
2. Zaręba Dominika – 00:54:44
Dystans 50m (kat. 13-14 lat) chłopcy
1. Zduniewicz Kacper -00:32:42
2. Taudul Kacper – 00:35:73
3. Ciborowski Szymon – 0:39:14
4. Kliniewski Jakub – 00:43:06
Dystans 50m (kat. 15-16 lat)
1. Stepanik Anna – 00:34:85
2. Zduniewicz Julia – 00:34:85
3. Osińska Patrycja – 00:35:76
4. Mazalewska Edyta – 00:38:61
Dystans 50m (kat. 15-16 lat) chłopcy
1. Świtkiewicz Kacper Daniel – 00:31:80
2. Brecht Jan – 00:34:64
Dystans 50m (kat. 30-39 lat)
1. Ciborowska Aneta – 00:43:05
2. Osińska Emilia – 00:45:01
Dystans 50m (kat. 30-39 lat) mężczyźni
1. Kozłowski Adam – 00:27:55
2. Maciejczyk Michał – 00:28:54
Dystans 50m (kat. 40-49 lat) mężczyźni
1. Taudul Marek – 00:30:46
2. Ciborowski Sebastian – 00:31:22
3. Ciborowski Fabian – 00:34:88
Dystans 50m (kat. 50-59 lat) mężczyźni
1. Wojtas Hubert – 00:39:79
Dystans 50m (kat. 30-39 lat) mężczyźni
1. Taudul Romuald – 00:50:76

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages