Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Ładne balkony i ogrody upiększają nasze miasto

2016-09-29 17:47:47 (ost. akt: 2016-09-29 17:55:45)

Autor zdjęcia: Anna Truchan

26 września zostały wręczone nagrody w konkursie na Najpiękniejszy balkon i ogród 2016 w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej.

Dziewięcioosobowa komisja konkursowa w połowie lipca dokonała przeglądu balkonów i ogrodów w zasobach spółdzielczych. Wykonano 88 zdjęć najładniej zagospodarowanych balkonów i 11 zdjęć ogrodów. W sierpniu na spotkaniu, każdy członek Komisji z pełnego zestawu zdjęć wybrał najpiękniejsze zdjęcia balkonów i ogrodów.

Ogród i balkon, który uzyskał najwięcej punktów został przedstawiony do nagrody. Były bony do sklepu ogrodniczego. 26 września w sali konferencyjnej urzędu miejskiego odbyło się wręczenie nagród laureatom.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto podziękował za trud i zaangażowanie mieszkańcom, którzy upiększają balkony i ogrody. Postanowił również nagrodzić bonami wybranych laureatów. Zostali nimi: Państwo Ejsmontowie, Państwo Balcewiczowie, Krystyna Radzewicz, Heronima Buczyńska, Benedykta Olszewska, Leokadia Olszewska. Muzycznym akcentem spotkania był występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod kierunkiem Katarzyny Boruc.

Laureaci
Kategoria „najpiękniejszy balkon”: 1. Krystyna i Józef Ejsmontowie. 2. Monika i Paweł Balcewiczowie. 3. Krystyna Radzewicz.
Wyróżnieni: Anna i Wojciech Danielewiczowie, Magdalena Kwaśniewska, Elżbieta Kaszubska, Małgorzata i Edward Tałejszysowie, Krystyna i Eugeniusz Anuszewscy, Sylwia i Robert Kisielewscy, Agata Dowejko-Michałowska, Bogusława Jabłońska, Helena Jakuć, Irena i Edward Waraksowie, Grażyna Engelbardt, Marcin Ostaszewski, Anna i Mariusz Strechowie, Anna Jakubik, Elżbieta i Waldemar Woronkowie, Krystyna i Tadeusz Jaźwińscy, Małgorzata i Jarosław Żukowscy, Leokadia i Jerzy Szymańscy, Kamila i Kamil Pietrzakowie, Magdalena i Dariusz Kruklińscy, Marzenna i Sławomir Romanowscy.
Kategoria „ najpiękniejszy ogród”: 1. Heronima Buczyńska. 2. Benedykta Olszewska. 3. Leokadia Olszewska.
Wyróżnieni: Wiesława i Henryk Pielachowie, Franciszka Kojak, Teresa Jakubanis, Wanda i Mirosław Kępisty.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages