Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Tak czy nie dla władzy

2016-09-16 08:52:31 (ost. akt: 2016-09-16 08:58:35)

Autor zdjęcia: Archiwum KG

Niebawem półmetek kadencji samorządowej. To dobra okazja, by ocenić dotychczasową pracę radnych, wójtów, burmistrzów. Rozpoczynamy nasz plebiscyt „Tak czy nie dla władzy”, w którym każdy może wyrazić swoje poparcie albo dezaprobatę.

Po tygodniu trwania plebiscytu Zbigniew Makarewicz, radny miejski z Gołdapi, ma obecnie większość głosów na TAK. To jego druga kadencja. Przyznaje, że mieszkańcy coraz częściej zwracają się do niego z problemami, które zawsze stara się rozwiązać, choć nie wszystko można załatwić od ręki. Radny ubolewa nad tym, że na niektóre rzeczy trzeba poczekać. Kilka dni temu Zbigniew Makarewicz wpadł na pomysł dotyczący promocji naszego miasta - duży napis z nazwą Gołdap. Pomysłem podzielił się na portalu społecznościowym. Mieszkańcy uważają to za bardzo dobry i tani w wykonaniu pomysł.
— Pomysł co prawda podejrzany w innych miejscach, ale myślę, że na Promenadzie Zdrojowej się sprawdzi — mówi Zbigniew Makarewicz. — Nasze miasto jest zbyt mało promowane. A fotografie przy tężniach, które są największą atrakcją Gołdapi, nie są w żaden sposób z Gołdapią identyfikowane. Nawet na głównym budynku jest tylko napis zdrój, pod tym napisem albo nad nim powinna widnieć nazwa miasta - Gołdap. Jeżeli jednak taki fajny duży napis pojawiłby się na promenadzie, ludzie by się przy nim fotografowali i da to nam bezpłatną reklamę.

Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego. Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą oceniani na poziomie regionalnym. Tu także przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta, burmistrza, wójta, starosty i radnego wojewódzkiego. Regulamin na stronie: www.goldap.wm.pl.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages