Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Oficjalne rozpoczęcie Programu Gołdapska Karta Seniora

2016-09-02 16:35:01 (ost. akt: 2016-09-02 16:47:20)

Autor zdjęcia: Archwium starostwa

W czwartkowe popołudnie, 1 września starosta gołdapski Andrzej Ciołek spotkał się seniorami, którzy zgłosili chęć udziału w Programie Gołdapska Karta Seniora. Starosta wręczył pierwsze kilkadziesiąt kart, upoważniających ich posiadaczy do skorzystania z promocji i ofert przygotowanych przez Partnerów Programu.

Program Gołdapska Karta Seniora skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego. Jego celem jest aktywizacja społeczna tychże seniorów poprzez stworzenie i rozwijanie systemu ulg, zwolnień, rabatów umożliwiających większy dostęp do ofert świadczonych przez partnerów programu. Seniorzy po okazaniu Gołdapskiej Karty Seniora będą mogli korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez partnerów specjalnie dla nich.

Partnerzy otrzymają naklejkę informującą o honorowaniu Gołdapskiej Karty Seniora, która będzie umieszczona w widocznym miejscu danego sklepu czy przedsiębiorstwa.

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego do uczestnictwa w programie poprzez złożenie wniosku o wydanie Gołdapskiej Karty Seniora w Biurze Obsługi Mieszkańca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 087 615 44 16, e-mail: karina.derek@powiatgoldap.pl.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages