Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Jednak będziemy się bawić w niedzielę na dożynkach w Gołdapi

2016-08-31 15:03:33 (ost. akt: 2016-08-31 15:45:12)

Autor zdjęcia: Anna Truchan

Proponujemy ponownie rozważyć oba projekty uchwał poprzez reasumpcję głosowania. Jesteśmy zdecydowani te projekty poprzeć - przeczytała dziś na dalszym posiedzeniu obrad Rady Miejskiej przewodnicząca Klubu Gospodarni Razem.

O godz. 10 wznowiono wczorajsze obrady sesji. Dziś było znacznie spokojniej. Nowa przewodnicząca Klubu Gospodarni Razem- Zofia Syperek odczytała oświadczenie klubu:
- Członkowie Klubu oświadczają, iż doceniają trud i zaangażowanie rolników w ich ciężką, codzienną pracę zdecydowanie stali i stoją na stanowisku konieczności zorganizowania I Dożynek Gminnych (…) Prosimy Pana Burmistrza, aby nie stawiał kolejny raz radnych przed faktem dokonanym, w taki sposób, że najpierw wydaje pieniądze, a dopiero później przedstawia projekt uchwały do zatwierdzenia przez Radę".

Oba punkty dotyczące budżetu zostały dziś ponownie poddane pod głosowanie. Wszyscy radni byli za zmianami w budżecie na 2016 rok.

W głosowaniu dotyczącym zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Gołdap na lata 2016-2032 radna Wioletta Anuszkiewicz wstrzymała się od głosu, a reszta była za zmianami.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages