Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Dziewczyny! Miejsce w kalendarzu czeka na was

2016-07-15 09:31:23 (ost. akt: 2016-08-14 19:37:34)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Uwaga, dziewczyny! Możecie pomóc swojemu szczęściu. Czekamy na Was! Wybierzcie swoje najlepsze zdjęcie i wyślijcie je do nas. Szukamy Dziewczyny Lata 2016 "Gazety Olsztyńskiej" i naszego tygodnika.

Jak można trafić na okładkę tygodnika, Gazety Olsztyńskiej i do naszego kalendarza na 2017 rok? To proste. Trzeba wysłać do nas swoje zdjęcie.

1. Nasz plebiscyt "Dziewczyna Lata 2016" rozgrywa się we wszystkich powiatach naszego wojewódzwa.

2. Pierwszy etap plebiscytu trwa do 14 sierpnia. Wtedy wyłonimy Dziewczynę Lata danego powiatu. Pokażemy ją na pierwszej stronie tygodnika.

3. Do etapu drugiego zostaną zakwalifikowane kandydatki, które w głosowaniu na szczeblu powiatowym zajęły trzy pierwsze miejsca. Dodatkowo zostanie zakwalifikowanych 15 kandydatek, które otrzymały łącznie największą liczbę głosów w rankingu na szczeblach powiatowych, niezależnie od tego, które miejsce zajęły w rankingach powiatowych. Do etapu drugiego kandydatki przechodzą razem z głosami, które uzyskały w głosowaniu na szczeblu powiatowym.

4. W etapie drugim zostanie wyłoniona Dziewczyna Lata 2016 „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, którą zaprezentujemy na okładce "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego".

5. 12 kandydatek z największą liczbą głosów znajdzie się w naszym kalendarzu na 2017 rok.

Co zrobić, aby mieć na to szansę?

6. Aby zgłosić się do plebiscytu Dziewczyna Lata 2016, wystarczy wysłać swoje zdjęcie ( nie może przekraczać 5 MB) na adres: goldap@gazetaolsztynska.pl

7. W treści prosimy wpisać dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia oraz numer telefonu kontaktowego. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu. Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych.

8. O tytuł Dziewczyny Lata 2016 mogą walczyć pełnoletnie kandydatki w wieku od 18 do 30 lat.

9. REGULAMIN PLEBISCYTU

10. Pomóż swojemu szczęściu. Czekamy na wasze zdjęcia.


Regulamin
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages