Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Działania „Prędkość” w Gołdapi: 50 mandatów

2016-07-06 21:18:09 (ost. akt: 2016-07-07 13:11:17)

Tylko jednego dnia gołdapscy policjanci ukarali mandatami za przekroczenie prędkości 50 z 70 skontrolowanych kierowców.

Jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych jest m.in. brawura połączona z niedostosowaniem prędkości do warunków panujących na drodze i obowiązujących przepisów.

Pomimo wielu apeli policjantów nadal znajdują się nieodpowiedzialni kierowcy z tzw. „ciężką nogą”, którzy stwarzają ogromne zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg.

Dlatego też gołdapscy policjanci, po raz kolejny przeprowadzili działania „Prędkość”, kontrolując przestrzeganie przez kierujących określonych limitów prędkości na drogach naszego regionu.

Wczoraj w ciągu dnia funkcjonariusze skontrolowali blisko 70 kierujących. Okazało się, że ponad połowa z nich przekroczyła dozwoloną prędkość.

Kierowco pamiętaj!!!
Dobra pogoda i prosta droga nie upoważnia Cię do przekraczania dozwolonej prędkości. Na drodze, bardzo często dochodzi do wielu dynamicznych, nagłych i niebezpiecznych sytuacji, w których zmuszony będziesz do natychmiastowej reakcji. Nadmierna prędkość może spowodować, że wówczas nie opanujesz prowadzonego pojazdu i dojdzie do tragicznych w skutkach wypadków i zdarzeń drogowych.
Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Policjanci będą cyklicznie powtarzać tego typu akcje.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz, klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages